Neler yeni

Admin olursam yapacaklarım vol1 (1 Viewer)

Plx0z

A.d.m.i.n M.o.d.e.r.a.t.ö.r
majorrr
Credits
764
Havuz yapacam , kule yapacam ,Ülke kuracam saka lan saka gül diyee ?

1-) 1 kissiyi 23 Nisan'da moderatör yapacam ...

2-) Cem abiyi 1 saatline gezgin yapacam piçlik ???

3-) Her hafta çekiliş yapacam ( içeriği - - - anket kategorisi açacağım İmt de herkes komik , çirkin , veya iğrenç resimleri atacak , secilenn resimi ,

Her hafta aktif olan üyelerde çekiliş sonucu ciikaan kişinin 24 saatlik PP si olacak...)

4-) İmt de yardım kampanyası yapılacaktır durumu iyi olmayan bir kişiye her. Hafta forum iciinde destek olunması için admin tarafından konu açılacaktır ...

5-) İmt **Hassas-icerik** katagorisi açacağım ve katagoriye giriş iznini moderatörlere vereceğim sadece izlemek isteyenler o katagori izni ile girebilecektir..

6-) Emire benden dannsoz?images (8).jpeg

7-) İmt shop aktif olacaktır , isteyen kişiler Alışverişi İmt den yapacaktır , CC kullanmayın sikeriim!

:cool:
:cool: Uygulamalı test allani olacaktır , meselaa hedef site .com da SQL açığı var , buraya İndex koyup moror-h da kayitlayip bizze sunmaları vs gibi verdiğimiz eğitim konulaariinin uygulamasını Yapacağız , Laf değil icreat yapacaz .

9-)

:cool: İmt adminleri olarak her hafta en yüksek tepkime ve kalliteli konu paylaasiimi yapan kişiyi tg dan ariyip sesli olarak 5 dk sohpet edeceğiz ,
CEM ABİ BUNU SENDEN BEKLİYORUM??

10-)
:cool: yaşasın Amerika ??images (9).jpeg

11-) sizden gelen forum fikirlerini yüksek admin ve moderatörler. İle müzakere yapıp , Foruma katacağız...

Ekstra, ben admin olursam her hafta 1 kişiye 1 haftalık Vip vereceğim :)
Sonuçta bedava?

@Mectruy @SpyDark abileere selam olsun❤️

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar