• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Aktiflik Arttırmak İçin Tavsiyem ( Soru-Cevap )

xkrumanl

Özel Ekip
Bir süre tatile çıktım ve geldiğimde forum zamanımdaki gibi aktif değildi. Bunun için foruma aktif tutmak istiyorum ve başka forumlardan topladığımız bilgiler ile buraya bir tavsiye bırakma kararı aldım sizlerde okuduktan sonra katıldığınız veya katılmadığınız konuları yorumda belirtebilirsiniz.

1) Yeni gelen arkadaşlar konuları görmek istiyor bizler ise onlara konu açmalarını ve zamanla yetki alıp görebileceğini söylüyoruz bunun yerine bence bir kulüp açılsa mesela örneğin ben o kulüpte sorumlu kişi olayım, kulübe özel chatte özel bir yazı rengi olabilir mesela. benim bir yardımcım olsun bizler gider konu başlığı ararız. Kulüp üyelerine ise o başlıkları verir ve araştırma yapıp resimli bir şekilde konu açmalarını sağlarız. Bunlar doğrultusunda hem biz hemde üyeler denetim sonucu yetki arttırımı yada alımına tabi tutulur. Peki neden bu kulübe girelim diyecek olurlarsa hem renkli yazi yazma ayrıcalığına sahip olurlar hemde bizler orada bazı eğitimler verebilir ve onları sınava sokup sınav sonucunda rütbe arttırımını sağlayabiliriz.
Onlara özel görevler verebiliriz. Eğer bu fikir kabul görürse kafamdaki görevleri üstlerimle paylasmak isterim görevleri sadece kulübe girip kendini kanıtlayan kişiler öğrenicek bu sayede forum daha canlı olucak herkes hak ettiğini alicak.

Benim fikrim buydu tabi sizler önerilerinizi yazabilirsiniz eklemelerinizi yapabilir yada beni eleştirebilirsiniz hayırlı geceler dilerim.