Neler yeni

Aldatılmak... (1 Viewer)

SpyWhite

kriptohaberleri.co
ez152
Credits
3,281
“Uçurumdan yuvarlandım, üzerimden tır geçti,
boksörün biri beni eşek sudan gelinceye kadar dövdü,
Çin işkencesine maruz kaldım. Hiç tanımadığım adamlar beni kaçırıp etlerimi lime lime etti.
Birileri saçlarımı koparırken diğerleri tırnaklarımı tek tek söktü. Üzerime koca bir dağ devrildi,
yük treni raydan çıkıp son hızla yüzüme çarptı ve kocaman bir gök taşı kafama düşüp beni yakıp kül etti.
Ya aslında ben aldatıldım.''

Günümüzde herkesın şahıt olduğu bir olay peki basınıza gelirse ne yaparsınız?
Kimisi gibi affedermisnz?
yoksa hayatınızdan silermisiniz?

kendimi fikrimi söylemek isterim size
''Aldatmak hata değildir , kimse yanlışlıkla birinin koynuna girmez''
1597622516290.png

Credits
194
Aldatılmak çok kötüdür.
İlk zamanlar da karşıdakinden intikam alma isteği gelir.
Zamanla anlarsın ve gerek yok dersin ama bilmezsin ki intikam soğuk yenen bir yemektir.
Zamanı gelince intikamını alırsın herkes herkesin eline düşer...

Not: Size önerim sizi aldatan birini asla affetmeyin. Biliyorum masum geliyor biliyorum güzel geliyor biliyorum çok seviyor gibi geliyor
biliyorum çok seviyorsunuz ama hayır yapmayın iradenizi güçlü tutun ve affetmeyin.

Credits
3,018
Yoluna bakması gerekir insanın elbet.
Sonuçta bir gün hepimiz öleceğiz.
KENDİ hayatınızdan 1 saniye bile harcamanız sadece size zarar veririr.

DarksoN

Beyaz Takkeli
majorrr
Credits
285
Bir yandan güzel bir yandan kötü neden mi? Bir hikayede akrep ilen timsahın konuşması geçer. akrep timsaha beni karşıya geçirirmisin der. Nedenide akrep yüzemediği içindir. Timsah sen beni ıssırırsın der adrdından akrep ise ikna eder ıssırmayacağına son yola geldiği zaman ıssırır ve karşıya atlar. Yani huyunda olan bir insanın gerçek yüzünün görmen olmayacak değil. Bir atasözünde "zararın neresinden dönersen kardır" sözü vardır. Sen zarardaymışsın ve dönmüşsün neden üzülesin be kardeşim üzülüyorsan git psikologa. Verdiğin zaman hariç buna bende üzülürüm adına da.

Credits
0
“Uçurumdan yuvarlandım, üzerimden tır geçti,
boksörün biri beni eşek sudan gelinceye kadar dövdü,
Çin işkencesine maruz kaldım. Hiç tanımadığım adamlar beni kaçırıp etlerimi lime lime etti.
Birileri saçlarımı koparırken diğerleri tırnaklarımı tek tek söktü. Üzerime koca bir dağ devrildi,
yük treni raydan çıkıp son hızla yüzüme çarptı ve kocaman bir gök taşı kafama düşüp beni yakıp kül etti.
Ya aslında ben aldatıldım.''

Günümüzde herkesın şahıt olduğu bir olay peki basınıza gelirse ne yaparsınız?
Kimisi gibi affedermisnz?
yoksa hayatınızdan silermisiniz?

kendimi fikrimi söylemek isterim size
''Aldatmak hata değildir , kimse yanlışlıkla birinin koynuna girmez''
Ekli dosyayı görüntüle 666
Çok haklısın knk da insanlar çok değişti artık herkez kendi cıkarında

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar