Neler yeni

Alkol bagimlisi oldum. Yardim edin (1 Viewer)

Credits
0
Hack forum bilgim çok. Abim covidden rahmet etti. Kendimi bu platformada tam olarak veremiyorum. Admin kimse kulodu olam osursun patlatsin misali. Bu alkolden nasil kurtulacam. Abim rahmet etti dahada bi fazlalastirdim alkolu. Tek patronum oydu. Tek konustugum sohbet ettigim derdimi anlattigim anam babam herseyimde abimdi. O gitti. Ben yetim kaldim. Cogu zaman fazlasiyla icki icip boynuma bir ip dolayip ayagimi diptekine kaydirip intihar etmeyi istedim. Olum kurtulus degil. Bana bir care lutfen..

Credits
0
Abim rahmet etti. Rahnet etmeden once reankarnasyonun varligindan soz etti. Yasamini sevmiyorsan kendini oldur. Ruh bir ayrilistir. Beden gunahlariyla toprakta kalir. Kabir azabi iste ona denir. Yeniden bir yasam tercih ettim. Reankarnasyona gore bir cicekte olabilirsin bir bitkide olabilirsin hatta bir hayvanda olabilirain. Hatta bir insanda olabilirsin. Dusunsenize 2022 yilindayiz. 2022 yilindan once yokmuyduk bu hayatta..tabikide vardik. Bir insandik bir bitkiydik bir hayvandik. Ne bileyim. Reankarnasyon budur

Wiston 

Kartal 🦅
titan
coderr
Credits
42,627
Aga yaşadığın durum baya kötü allah kolaylık versin sen yine güçlüsün millet sevgilisinden ayrılınca esrar içiyo sen sadece alkol içmişsin onun zararıda var bırakmak senin elinde kankam kafanda bitirdiğinde bitmiyo max 2 hafta sonra yine içersin onun ilaçları falan vardır veya piskoloğa falan git

Credits
0
Aga yaşadığın durum baya kötü allah kolaylık versin sen yine güçlüsün millet sevgilisinden ayrılınca esrar içiyo sen sadece alkol içmişsin onun zararıda var bırakmak senin elinde kankam kafanda bitirdiğinde bitmiyo max 2 hafta sonra yine içersin onun ilaçları falan vardır veya piskoloğa falan git
Caktirma esrarda ictim lo

Credits
501
Knk yaşadığın şeyler ine kolay şeyler değil alkol içtim esrar kulandim diyosun ilk 9nce bunları bıraka bilmek için ya bunları verdiği zararı anlayacan yada harbi taşaklı bir arkadaş ortami yapacan esrarı kesinlikle tamamen bırakırsın alkolde az ve öz içersin mükemell olur

Credits
22,155
başın saolsun ilk olarak. ama ölümün çare olmadığı gibi alkol de çare değil. Kendine yeni sırdaş bulmaya çalış. ona içini döküp derdini anlatabileceğin biri olsun. güveninini sarsmayacak biri. zaten öyle birini bulursan alkole gerek bile duymazsın çünkü o zıkkımın verdiği rahatlığın daha fazlasını konuştuğun insan verir. hadi öyle birini bulamadın diyelim. seveceğin bir hayvan sahiplen. sorumluluk duyar kendin için olmasa bile onun için içmemeye çalışırsın belki. kısacası seni hayata bağlayacak bir şey bul. bu bir etkinlik olabilir insan olabilir hayvan olabilir. amaç kafanı dağıtmak. biraz boş yapmış olabilirim ama umarım ufak da olsa faydan dokunmuştur. daha iyi olup yaşam sevincini ve enerjini tekrardan kazanman dileğiyle.

Credits
0
başın saolsun ilk olarak. ama ölümün çare olmadığı gibi alkol de çare değil. Kendine yeni sırdaş bulmaya çalış. ona içini döküp derdini anlatabileceğin biri olsun. güveninini sarsmayacak biri. zaten öyle birini bulursan alkole gerek bile duymazsın çünkü o zıkkımın verdiği rahatlığın daha fazlasını konuştuğun insan verir. hadi öyle birini bulamadın diyelim. seveceğin bir hayvan sahiplen. sorumluluk duyar kendin için olmasa bile onun için içmemeye çalışırsın belki. kısacası seni hayata bağlayacak bir şey bul. bu bir etkinlik olabilir insan olabilir hayvan olabilir. amaç kafanı dağıtmak. biraz boş yapmış olabilirim ama umarım ufak da olsa faydan dokunmuştur. daha iyi olup yaşam sevincini ve enerjini tekrardan kazanman dileğiyle.
Tesekkurler bu guzel dusuncelerin icin. Sirdasimdi o benim. Ama rahmet etti. O yok yani. Birdahada geri gelmeyecek.

Credits
8,777
Hack bilgim çok. Abim covidden rahmet etti. Kendimi bu platformada tam olarak veremiyorum. Admin kimse kulodu olam osursun patlatsin misali. Bu alkolden nasil kurtulacam. Abim rahmet etti dahada bi fazlalastirdim alkolu. Tek patronum oydu. Tek konustugum sohbet ettigim derdimi anlattigim anam babam herseyimde abimdi. O gitti. Ben yetim kaldim. Cogu zaman fazlasiyla icki icip boynuma bir ip dolayip ayagimi diptekine kaydirip intihar etmeyi istedim. Olum kurtulus degil. Bana bir care lutfen..
Cano bak alkolü bırakamazsın ben alkolden nefret eden bir insandım kaybettin bazı şeyleri başladın içmeye özledikçe daha da içiyorsun bitmiyor içindeki özlem bitiremiyorsun tek tavsiyem sana iç ama götünle içme kimseye bi zararın olsun iç evine geri gel yalan yanlış intihar şeylerine girişme iç dibine kadar iç ama adam gibi git evine uyu

Credits
8,777
Cano bak alkolü bırakamazsın ben alkolden nefret eden bir insandım kaybettin bazı şeyleri başladın içmeye özledikçe daha da içiyorsun bitmiyor içindeki özlem bitiremiyorsun tek tavsiyem sana iç ama götünle içme kimseye bi zararın olsun iç evine geri gel yalan yanlış intihar şeylerine girişme iç dibine kadar iç ama adam gibi git evine uyu
*kimseye bi zararın olmasın

Credits
0
Intihar bile ettim be canom. Icki ictim bir torba dolusu ilac ictim. Icki bitirdi beni. Hep dertler hep sikintilar canom. Bitmiyor ki. Icki icsek dert bittigini dusunuruz. Ertesi gunu hayat yine baslayinca ahhhhh yine dertler bitmedi deriz

Credits
0
Bu arada bu cano sozu abimindi. Rahmet etti. Bana canem derdi canom derdi. Ah ah giden gitti. Gideni geri getiremem asla

Credits
5,071
Hack bilgim çok. Abim covidden rahmet etti. Kendimi bu platformada tam olarak veremiyorum. Admin kimse kulodu olam osursun patlatsin misali. Bu alkolden nasil kurtulacam. Abim rahmet etti dahada bi fazlalastirdim alkolu. Tek patronum oydu. Tek konustugum sohbet ettigim derdimi anlattigim anam babam herseyimde abimdi. O gitti. Ben yetim kaldim. Cogu zaman fazlasiyla icki icip boynuma bir ip dolayip ayagimi diptekine kaydirip intihar etmeyi istedim. Olum kurtulus degil. Bana bir care lutfen..
haydaaa

Credits
5,071
tuborg lazımmı

Credits
8,777
Şu mesajımdan sonra daha çok içmeye başladım geçen gün arkadaş evime bırakmış beni haberim yok. Sabaha kadar yollarda kusmuşum artık her şeyi kaybetmiş gibi hissediyorum çok zordayım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar