• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Android 9 Rootlama

xkrumanl

Özel Ekip
Biliyorsunuz ki çoğu insan ilk root işleminde hep kingoroot gibi tek tıkla root yapan uygulamaları kullanır. Fakat android 9 gibi güncel sürümlerde bu işlem genelde başarısız olur. Sizler için nasıl root yapabileceğinizi göstereceğim ve bir video bırakacağım takılan oraya bakabilir.

Öncelikle MAGİSK İNDİR buraya tıklayın ve magisk uygulamasını indirin.

Uygulamayı kurun ve giriş yapın magisk yüklü değil yazar ona tıklayın ve dosyayı indirin. İndirdiğiniz yerin konumunu unutmayın.

Şimdi yapmamız gereken telefonu kapatmak ardından kurtarma modunda başlatmak. Telefon hafızasından indirme seçeneğine tıklayın ve dosyayı indirdiğiniz bölüme gidin oradan dosyayı indirin ve kurulum sonrası telefon rootlanmis olur. Daha iyi görülmesi için video linki aşağıda tıklayıp daha iyi bakabilirsiniz.

YOUTUBE LİNKİ TIKLA GİT
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt