Neler yeni

Android ile Python ve Diğer Diller (1 Viewer)

Credits
3,018
Eline sağlık.
Ben de ios'da Koder ve Code compiler adlı iki uygulamayı deniyorum.
örnek vericek olursam code compiler c, c++, node.js, java, php, python, ruby, swift, go, kotlin dilleri ile yazmaya müsade ediyor. Şimdilik program iyi gibi duruyor.

Vio's

♡ßing0|_♡
majorrr
Credits
364
Eline sağlık.
Ben de ios'da Koder ve Code compiler adlı iki uygulamayı deniyorum.
örnek vericek olursam code compiler c, c++, node.js, java, php, python, ruby, swift, go, kotlin dilleri ile yazmaya müsade ediyor. Şimdilik program iyi gibi duruyor.
varsa androidde bende bakayim

Credits
3,018
varsa androidde bende bakayim
Birazcık araştırma ile bunları bulabildim;
Quoda > html, xml, css, js, php, c, c++, c#, java, actionscript, listp, markdown, haskel ve daha fazlası
DroidEdit > 200 den fazla dil desteği varmış programın dediğine göre
Android Web Developer(AWD) > html, css, js, php ( FTP, FTPS and SFTP servers.+WEBDav )
Android IDE > android apps, java apps, phonegap apps, c, c++, html5, css, js ( ayrıca dropbox ile entegre imiş )
CppDroid > android için c/c++ gcc derleyici / desteklediği c,c++ (terminal emulation, dropbox desteği, gerçek zamanlı diagnostics ++ )

Vio's

♡ßing0|_♡
majorrr
Credits
364
Birazcık araştırma ile bunları bulabildim;
Quoda > html, xml, css, js, php, c, c++, c#, java, actionscript, listp, markdown, haskel ve daha fazlası
DroidEdit > 200 den fazla dil desteği varmış programın dediğine göre
Android Web Developer(AWD) > html, css, js, php ( FTP, FTPS and SFTP servers.+WEBDav )
Android IDE > android apps, java apps, phonegap apps, c, c++, html5, css, js ( ayrıca dropbox ile entegre imiş )
CppDroid > android için c/c++ gcc derleyici / desteklediği c,c++ (terminal emulation, dropbox desteği, gerçek zamanlı diagnostics ++ )
bir kacini biliyorum digerlerinide denyeyim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar