• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Araç fiyatları düşer mi?

xkrumanl

Özel Ekip
Kim başlattıysa bu akımı 100 k olan araç şuan 400 e satılıyor delirmelik.. sizce nolur bu fiyatlar düşer mi? Ne zamana doğru düşer?
 

NUKE

Legendary
valla bilmiyorum bende bir araba almak istiyorum ama çok zor bu yıl ülkeye turist gelmediği için dövizde girmedi bence çok daha artacak gibi
 

LQM33

🐧Linux 🐧
valla bilmiyorum bende bir araba almak istiyorum ama çok zor bu yıl ülkeye turist gelmediği için dövizde girmedi bence çok daha artacak gibi
Bilmeyen arkadaşlar için ; yerli turist bir şeye yaramıyor yani siz ailenizle antalya giderseniz ülkeye bir şey kazandırmıyorsunuz(aksine ülkede ki her şey yabancı olduğu için dışarıya para çıkıyor). İçerde ki para dönüyor sadece ama yabancı turist gelirse ülkeye dışarıdan para girer bu ekonomi için olumludur.
Araç konusuna gelirsek bazı 2 . el araçların sıfırdan pahalı olduğunu gördük...
Bir çok banka belirli otomobil markalarına kredi vermiyor sebep yüksek fiyat artışları.
Bir çok insan arabalar altından daha fazla kazandırdı diyor.
Hadi bakalım hayırlısı inşallah yüksek refah seviyesine ulaşıp istediğimiz arabalara bineriz.
 
Üst