Neler yeni

Help Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var (1 Viewer)

Credits
0
Ben 15 yaşında lise 10 a giden bir öğrenciyim , bilgisayarım yok (eskiden vardı ama kırıldı) , eskiden az çok yazılım öğrenmeye çalışıyordum ama hepsini unuttum diyebilirim. Eski heyecanım şimdiki çaresizliğimi parçalıyor , Lütfen telefondan yazılım yada Hack forum yapabileceğim (PC gibi) bir alet gösterirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Th3columbia 

Depresif ve agresif
majorrr
Credits
1,199
Ben 15 yaşında lise 10 a giden bir öğrenciyim , bilgisayarım yok (eskiden vardı ama kırıldı) , eskiden az çok yazılım öğrenmeye çalışıyordum ama hepsini unuttum diyebilirim. Eski heyecanım şimdiki çaresizliğimi parçalıyor , Lütfen telefondan yazılım yada hack yapabileceğim (PC gibi) bir alet gösterirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler
Ne gerek var Hack forum fln yani bu yaşlarda ergence oluyor eğer yazılım hoşuna gidiyorsa telefondan bir html editör indirip htmle başlayabilirsin mesela

Credits
0
Ne gerek var hack fln yani bu yaşlarda ergence oluyor eğer yazılım hoşuna gidiyorsa telefondan bir html editör indirip htmle başlayabilirsin mesela
Ben hayata bu pencereden bakıyorum , benim için sanal hayat gerçek hayattan daha çok önemli. Sanal dünyada gezebilir yada yapabilirsin istediğini. Küçüklükten beri hep istemişimdir ama hiç anlayamamışımdır bu işleri.Mal kıymetli olur derler , haklılarmış.O gidince kıymete bindi, yapmadıklarım yapmadıklarım....

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar