Neler yeni

Arya mı Elessya mı? (1 Viewer)

Hangisinin gönlü zengin

• Kullanılan toplam oy
    19
Credits
3,050
benim oyum biricik eşim güzeller güzeli karımdır. Ben amcası @Tr0n ile eve ekmek parası getirirken oğlum serkana hep o bakardı bir kere bile şikayet etmedi.Üstelik oğlunu uyuttuktan sonra amcası ile arkalı önlü sikerdik güzeller güzeli eşim hiç ses çıkarmazdı cennnet serkanın annesinin ayaklarının altındadır

Credits
0
benim oyum biricik eşim güzeller güzeli karımdır. Ben amcası @Tr0n ile eve ekmek parası getirirken oğlum serkana hep o bakardı bir kere bile şikayet etmedi.Üstelik oğlunu uyuttuktan sonra amcası ile arkalı önlü sikerdik güzeller güzeli eşim hiç ses çıkarmazdı cennnet serkanın annesinin ayaklarının altındadır
Kime pompa yaptiniz lo. Aryanin arabasinami elessyanin arabasina mi pompa yaptiniz. Petrol ofisinde pompaci olarak calistiginizi anladikta hikayeyi lutfen aciklarmisiniz. Lutfen ama. Sayin seyirciler olaraktan yani ben bu konuyu acayip romantik buldugumdan aciklamasini beklemekteyim

BoranJobs

Jobs
uzmannnnn
Credits
7,439
Arya şizofren oldugundan kesinlikle elessya. Bir gun bir girdim pmde anama sovuyor dedim
Noldu hayirdi diyo sen bana kufur ettin kanit nerde yok oyle paranoyak birisidir varsa lutfen bana ve adminlere bildir de banlanayim @Arya

Credits
1,548
Arya şizofren oldugundan kesinlikle elessya. Bir gun bir girdim pmde anama sovuyor dedim
Noldu hayirdi diyo sen bana kufur ettin kanit nerde yok oyle paranoyak birisidir varsa lutfen bana ve adminlere bildir de banlanayim @Arya
Ahahaaaa şizofrenmi paranoyak mi karar ver ikisi aynı şey degil .iyiki duymussunuzx bu terimleri istersen bir kaç tanede ben ekleyim kelime dagarcigin genişlesin genişlesinki teşhis koyman da kolay olsun Anankastik Paranoid Bipolar Histrionik Narsist vs vs. Adminler banlayin beni arkadasa kufretmısim

Credits
1,548
Bu iki gönlü zengin arkadasimiz belki de sanalda doyurmadiklari insan evladı kalmamıştır, Bosuna dememisler Kurallar fakirler içindir.
Zenginler kendi kurallarını kendileri yazar..
Gönlü zengin olanın fikri hep bakir olur allah daha cok versin!
Lexicim bizim irademizden ustun bir irade varki kuralda onun yasamimizda onun hersey onun kural koyucu zenginler degil yaratandir. Gonlum fikrim yasantim dogruluk uzerine olsun temennim ɓu yonde seni seviyorum her yonuyle guzel arkadasim⚘️

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar