Neler yeni

Atama Sıkıntısı (1 Viewer)

Credits
1,445
evet malumunuz türkiyede atanamayan öğretmenler izlanda nufusunu geçmiş durumda aşağıda verdim bakabilrisniz
İzlanda Nufusu
Atanamayan Öğretmenler
Gördüğünüz gibi köy okulna bile olsa razı bir çoğu 9 10 sendedir atamayı bekleyende var üniyi bitrip bursunu ödemk isteyende garson olanda var inşaatçıda eğitimcilerin bu denli açıkta kalamasının sebebi mevcut eğitim sistemidir hukumetin bu probleme bir çare bulması gereklidir bu adamlar yıllarca boşa mı okudu ?
atama yapmayan bir başka isim ise mectir 4 aydır moduz hayırlısıyla bi admin olaydık şaka lan şaka gül diye kehkeh: kehkeh:

Credits
194
evet malumunuz türkiyede atanamayan öğretmenler izlanda nufusunu geçmiş durumda aşağıda verdim bakabilrisniz
İzlanda Nufusu
Atanamayan Öğretmenler
Gördüğünüz gibi köy okulna bile olsa razı bir çoğu 9 10 sendedir atamayı bekleyende var üniyi bitrip bursunu ödemk isteyende garson olanda var inşaatçıda eğitimcilerin bu denli açıkta kalamasının sebebi mevcut eğitim sistemidir hukumetin bu probleme bir çare bulması gereklidir bu adamlar yıllarca boşa mı okudu ?
atama yapmayan bir başka isim ise mectir 4 aydır moduz hayırlısıyla bi admin olaydık şaka lan şaka gül diye kehkeh: kehkeh:
çok haklısın kanka özellikle 4 aydır mod konusunda kehkeh:

SpyWhite

kriptohaberleri.co
ez152
Credits
3,291
bunların olması normal daha yenı mezunlara iş bulamazken süreklı universite açıyorlar
eğitim aldıkça azalması gerekn işşizlik gittikçe artıyor
buda türkiyeye has bişey

Credits
1,445
bunların olması normal daha yenı mezunlara iş bulamazken süreklı universite açıyorlar
eğitim aldıkça azalması gerekn işşizlik gittikçe artıyor
buda türkiyeye has bişey
yada 65 yaşına kadar öğretmenlik yapılması adam altına işiyor öğretmenim diye geziyor ana okula versen çiş şelalesine döner

KocaReis

????
Credits
0
Çok fazla yönelim var öğretmenliğe. Kapasite mevzusu bunların hepsi.

İmha Timinde mevcut 30 Admin varsa 90 Admin daha getirilebilir mi? Hayır. Zaaa:

Credits
1,445
Çok fazla yönelim var öğretmenliğe. Kapasite mevzusu bunların hepsi.

İmha Timinde mevcut 30 Admin varsa 90 Admin daha getirilebilir mi? Hayır. Zaaa:
örnek olarak şöyle diyim sözelci birisinin pekte tercşh yapabileceği bölüm yok öretmenlik pdr felan en iyi bölümler ama sözleci birinin başka bölümleride tercih edebilmesi gerek ben sözleciyim evet ama bilgisyarcıyımda eğer mühendislik sözelde olsaydı benim hayat kalitem daha yüksek olacaktı yada başkasının ben bile 2 yıllık bilgisayar programcılığı ve 4 yıllık tarih öğretmenliği arasında kaldım bana dediler tarihi seç atarnırsın pcyi seçtim işim var ama tarih öğretmenliği okuyan arkadaşım daha bu sene mezun olacak iş bula bilecekmi ne olcak muama askere bile gitmemiş o cocuk hyatını kurana kadar 30 u bulur oda pcciydi çok iyi donanımcıydı ama bıraktı işte eğitim sistemi yüzünden imt yönetici olmak isterim ama zaten şuan sorunlarım yüzünden pekte o kıvamda değilim şakasına diyorum ben zaten hayatımda boş zamanlar açabilirsem ozaman yeniden düşünürüm bu konuyu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar