Neler yeni

Ayıptır (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şizo

Warez'in Tanrısı
ez152
Credits
60
Ulan @Mectruy sanada @FataLworm sanada büyük ayıp geldiniz geri dön dediniz şimdi içerikler dolunca yine aynı haltı yediniz.
Sonra da gelip ben siteyi sattım dersin. Bunuda taşırsın çöp kutusuna. Adam değilsiniz ne deyim. Kusura bakma bu kadar alınacağını bilmiyordum demekle olmaz be @Mectruy bu saatten sonra forumunu taşıtacak başka adam bul.

Credits
0
Ulan @Mectruy sanada @FataLworm sanada büyük ayıp geldiniz geri dön dediniz şimdi içerikler dolunca yine aynı haltı yediniz.
Sonra da gelip ben siteyi sattım dersin. Bunuda taşırsın çöp kutusuna. Adam değilsiniz ne deyim. Kusura bakma bu kadar alınacağını bilmiyordum demekle olmaz be @Mectruy bu saatten sonra forumunu taşıtacak başka adam bul.
Kanka yaptıkları cidden ayıp. Bir kişinin annesiyle alay etmek hatta faişe gibi satılığa çıkarmak çok etik değil ve cidden ayıp. Sen yaptıklarınla sorumlusun annem veya baban değil. @Mectruy ve @FataLworm ile aranda ne geçti bilmiyorum ama buda yapılmaz bence.

Credits
0
Eğer birisiyle tartışma yaşadıysam onunla benim aramda kalır üçüncü bir kişi girmesine izin vermem verilirse oda onun ayıbı olur.

Credits
0
@Mectruy sana yaş olarak büyük gözüyle bakıyorlar fakat büyüklük bu mu? Yaşadığınız her neyse neden kendi aranızda hal etmiyorsunuz? İlla birilerini rezil mi etmek gerekiyor? ( Bu yaptığınız rezillik değil kendinizi rezil etmektir.)
Yaptığınız yanlışları söylüyorum bazıları gibi sizlere yalakalık yapmıyorum. Eğer yapsaydım şuan en yüksek rütbe de olurdum. @Şizo ile aranızda ne geçti bilmiyorum ama yapılan yanlış. Umarım barışırsınız.

Fabriel 

FabSec Lab.
titan
vip
Credits
3,503
Bu tür şeyler üzücü hiç sevmiyorum kişisel sorunlar birebir görüşülerek çözülmeli daima,halka açık şekilde değilde..
Fakat aile işin içine karıştırılmaması gerekir bu kısmına katılıyorum.
Barışçıl olalım çoğunluk birbirini sevmeyebilir fakat mesafeleri dengeleri korumak zorundayız.

MecTruy 

Yaşlı Kurt
1111xx
Credits
29,239
Bende anara söyledim şizofrenin annesini faişe gibi açık arttırma ile mezata yani satılığa çıkarmak asla ve asla onayladığım birşey değil, siteyi anara devrettim domaine kadar kendisinde şuanda, bende olsaydı bu içeriğe asla onay vermezdim şizofren beni biliyorsun daha önceki hakkındaki haberleri bile sildim hep , hatta yazdım kendisine içeriği silermisin diye ancak bana dediği şey şu şizofrene çok kinliyim! şizofren sende başına gökten yarak düşse benden bileceksin ! bu kadar kolaymı birini suçlamak, konuya bak sanki ben yazmışım yada yazdırmışım gibi laf çeviriyorsunuz ! sanki haberi ben girmişim gibi ? anarın adından çok benim adım geçiyor hayırdır amk ? bana özel bir düşmanlığınız varsa belirtin, yoksada en ufak bir aksilikte şeytan ilan edip durmayın ipneler, yolda sakat birini görseniz mec sikti kesin sakat bıraktı diyecek hale gelmişsiniz. Şizofren benimde seninle sorunum yok ama artık bu ahmak düşünme tarzını bırakmalısın , ben hakkında haber girecek olsam anara'mı girdiririm ? yoksa kendim eskiden girdiğim gibi girmezmiyim ? asıl ayıp sen ediyorsun şizofren gerçekten ! yaptığın şuanda düpedüz iftira ve karalama hemde bana karşı.

Ayrıca habere gir bir bak tek yorum tek like bile atmadım bu sana mesaj olması lazımdı ? yavuşaklık etmenin luzumu yok ! Kimse ilede çıkar ilişkim yok buna ihtiyacım gerçekten yok ! tam tersine insanların benimle çıkar ilişkisi olabilir.

Bu arada siteyi neden anara devir ettim ? napacaktım 5 tl bile geliri olmayan siteyi ? tüm gün piyasanın gerizekalı sözde hackerleriin yaptığı rezilliklerimi yayınlayacağım gelirsiz şekilde ? benim için hiçbir değeri yoktu hacknewsin.

Son düzenleme:

Şizo

Warez'in Tanrısı
ez152
Credits
60
@Mectruy bu adam senin ekibinde değil mi ? Spy da beraber takılmıyor musunuz ? Admin değil mi ? senin sorumluluğunda olan velete söz geçiremiyorsan suç sendedir. Bu yaptığı terbiyesizliğe istinaden siktiri çekecektin o piçe bizde samimiyetine inanacaktık. Burada bana gelip ben onaylamıyorum deme. Söz geçiremediğin adama siktiri çekde insanlar görsün. 17-18 yaşında ki veletlere ihtiyacın mı var ? Ben burada art niyet ararım @FataLworm kanka sende gel buraya. Verdiğin sözü tut.

Şizo

Warez'in Tanrısı
ez152
Credits
60
Aha buyursunlar yaptığım bir yanlış varsa göstersinler. 17 yaşında ki velete bu kadar güç verirsen yakında kendini de satar.

llegalYaşam

HEKIR LEMIR
ye152
Credits
0
ha bu arada gerçekten şizofren isen hiç uğraşma hackla filan çok dalga geçerler kardeşim senle uzak dur pis kişilerden haber sitesini daha fazla inceledim bildiğin ts3 gibi :d

Credits
0
@Mectruy Kusura bakma ben Hacknews sitesini senin sanıyordum o konuda haklısın fakat ortada bir edepsizlik var neden müdahale etmiyorsun ki? İstediğin kadar konuyu kaldır fakat yapılan edepsizlik herkese yayıldığı zaman ne anlamı kalıyor? Bak benim hatam olunca özür diliyorum onunda bir özüre ihtiyacı var. Ortada Anne gibi kutsal bir şeyi "Faişe tüccarı gibi satmasına" ve bu konu üzerine "Salak saçma konular açmasına" kızıyorum ve tepki gösteriyorum. Benim birisiyle ne düşmanlığım var nede bir kinim var. Bir sorunum varsa zaten onu oracıkta belirtirim tıpkı burada belirttiğim gibi.

Credits
0
İnsanların yaptıklarını veya göz göre göre bildikleri şeyleri inkar etmesi çok götleri bir yerine batıyor

MecTruy 

Yaşlı Kurt
1111xx
Credits
29,239
Şimdi şöyle bir durum var forumumdaki her uyeden sorumlu değilim, analari babaları velayetlerini bana vermedi, yanlış iş yapanlar kendi sorumlulugunda olur , anar hacknews yerine xnews diye site acip ayni haberleri yapsa kime dert yanacaksin yine gelip banami ? Kişisel olarak kavga edip işin sonunda benide kavgaya katma huyundan vazgeç gerçekten , neyim ben anarchosanin velisimi !

Ben yine senin icin gidip cocuga diyorum sil gitsin bu haberi niye yapion diyorum, demek hata bende niye diyorumki bunu, anneni mezata benmi cikardim ne bu öfke. Git konus kimle dusmansan o kisiyle bidaha beni kavganiza karistirmayin.

Şizo

Warez'in Tanrısı
ez152
Credits
60
@Mectruy anlayacağımı anladım ben. Sen velet anarla takıl. Haber yapması falan sikimde değil. Sadece senin böyle at gözlüğü takmaya devam ettikçe çok insan kaybedeceksin. ( Çok kaybettin. )

MecTruy 

Yaşlı Kurt
1111xx
Credits
29,239
@Mectruy anlayacağımı anladım ben. Sen velet anarla takıl. Haber yapması falan sikimde değil. Sadece senin böyle at gözlüğü takmaya devam ettikçe çok insan kaybedeceksin. ( Çok kaybettin. )

Sizo git konus anarla, benle konusma bu durumu bide hala anladim diyosun. Baslicam mezatiniza acik artırmanıza.

@Anarchosa konuya gel banli degilsen, konuşun aranızda.

Credits
0
Şimdi şöyle bir durum var forumumdaki her uyeden sorumlu değilim, analari babaları velayetlerini bana vermedi, yanlış iş yapanlar kendi sorumlulugunda olur , anar hacknews yerine xnews diye site acip ayni haberleri yapsa kime dert yanacaksin yine gelip banami ? Kişisel olarak kavga edip işin sonunda benide kavgaya katma huyundan vazgeç gerçekten , neyim ben anarchosanin velisimi !

Ben yine senin icin gidip cocuga diyorum sil gitsin bu haberi niye yapion diyorum, demek hata bende niye diyorumki bunu, anneni mezata benmi cikardim ne bu öfke. Git konus kimle dusmansan o kisiyle bidaha beni kavganiza karistirmayin.
Kanka benim kimseyle kavgam yok. @Şizo ile Aralarında ne geçti bilmiyorum bu kin nereden geliyor hiç bilmiyorum ama ortada bir olay var belli. Bu olayda yetkili birisinin el atması gerekiyor. Biliyorum nefret ettin şu cümleden ama ortada kutsala laf etmek var. Benim için anneler kutsaldır. Ama bir düşün Senin kutsalına laf etseler ne yaparsın? Tahmin ediyorum az bir şey ama birde @Şizo yerine koy kendini. Aralarında geçen olayda Şizofren haksız olsa bile bu yapılmaması gerekiyordu. Yanlış anlama @Mectruy sana laf sokma veya sana atıfta bulunmuyorum. Sen onun velisi falanda değilsin ama senin sözün belki ona düşünmesin de yardımcı olur. Benim tek istediğim barış içinde şu alemde yaşamak. Zaten yakın zamanda bırakacağım. Spy'den gittim buralardan da gideceğim. Gitmeden önce güzel bir barışma olur diye ümitleniyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar