Neler yeni

Script Bağlanan tüm wallet cüzdanlarını otomatik olarak boşaltan phising script. (1 Viewer)

Credits
20
Bağlanan tüm wallet cüzdanlarını otomatik olarak boşaltan phising script.

- Metamask ve benzeri cüzdan türlerinde bakiyesi 0,15 ETH'nin üzerinde olan tüm cüzdanları otomatik olarak boşaltın.
Tüm tutarı Cüzdan hesabınıza aktarır.

- Özellikler
- Her işlem için Telegram Bildirimi
- İşlem ÜCRETİNİ hesaplayan ve tüm bakiyeyi sorunsuzca aktaran özel bir algoritmaya sahiptir.
- Yapılandırılabilir (x.x) bakiye transferi
- Bağlantı kesilene kadar bağlı cüzdanlarda bulunan tüm bakiyeyi boşaltır. (Tüm bakiyeyi yaklaşık birkaç saniye içinde boşaltır.)
**Fiyat ve benzeri scriptler için DM.**

***Reklam etkisi phishing için çok önemlidir. Mantıklı bir reklam stratejisi ile günde 1/8 ETH kazanmak mümkündür.
Reklamcılık konusunda tecrübeli olmadığım için elimdeki scriptleri satışa sunuyorum.
Reklam konusunda kendine güvenen kişiler varsa ortaklık düşünebiliriz.***

(Foruma yeni üye oldum, güven sorunu yaşayanlar admin veya moderatörlerden satış desteği (ESC) talep edebilirler.)

Credits
3,028
Güzel bir script'e benziyor tabi denemek lazım. Çalışmasına dair bir video eklesen çok güzel olurdu. İyi satışlar.

Credits
10,177
Eğer script dediklerini uygulamazsa seni inan bana bulup...kan alırım, bunu lütfen yanlış değerlendirme sonuçta bu ciddi bir iş, ben de bir grup adına hareket ediyorum, ama eğer vaatlerin doğru ise oluyorsa tarafımdan çok ekmek yersin, verdiğin ekran görüntülerinde herhangi bir transactions kaydı zaten yok, eğer gerçek bir iş yapmak istiyorsan teyit için mail adresime ekstra ek ekran görüntüleri atabilirsin [email protected] foruma çok kısıtlı imkanlar dahilinde giriyorum.
@Beloved bir teyit etme durumun varsa scriptleri inceler misin, ek ayrı olarak hakkın ne ise veririm,şahsın elindeki tüm scriptlere talibim, %40 %60 takılırız.
1682886440133.pngçeeçeeçee

• Haha
Tepkiler: 01

Beloved 

girlsss
Credits
1,648
Eğer script dediklerini uygulamazsa seni inan bana bulup...kan alırım, bunu lütfen yanlış değerlendirme sonuçta bu ciddi bir iş, ben de bir grup adına hareket ediyorum, ama eğer vaatlerin doğru ise oluyorsa tarafımdan çok ekmek yersin, verdiğin ekran görüntülerinde herhangi bir transactions kaydı zaten yok, eğer gerçek bir iş yapmak istiyorsan teyit için mail adresime ekstra ek ekran görüntüleri atabilirsin [email protected] foruma çok kısıtlı imkanlar dahilinde giriyorum.
@Beloved bir teyit etme durumun varsa scriptleri inceler misin, ek ayrı olarak hakkın ne ise veririm,şahsın elindeki tüm scriptlere talibim, %40 %60 takılırız.
bu adam gavurdur ben bununkini incelemem banane banane adfgadfgdfg şaka bi yana da bakarım

• Haha
Tepkiler: 01

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar