Neler yeni

Bana müsaade, buraya kadarmış. (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üstad

Boss of Web
kidemli152
Credits
0
çok laf az icraat var

Azıcık is yapın lan hep goygoy, laf ne çene var be

Ne kaliteli içerik uretiliyor ne hedef deface faaliyeti yapiliyor ne de duzgun moderasyon var. Kac gun once dedim duzenleme yok diye mesaj duzenleme olmamasi kadar sacma bir sey var mı? Ayrıca gereksiz abartılara gerek yok.

Yaşlarınızı falan bilmiyorum ama az kendinize gelin. Ben ve benim gibiler buraya geldiklerinde aradıklarıni bulamadiklarina eminimki o kadar bahsedilen eski, tecrubeli vs. Olan az üye bile geri cekip gitti.
-- Benim chatteki mesajlarım. --

Şimdi asıl meseleye gelecek olursak azicik insan sarrafligi olan benim lamer olmadigimi anlamistir. Daima yapıcı olmaya calisirim fakat benim elimden gelen bir sey yok. Herhangi bir yetkim yok sonuçta. Cem sana dedim fazla provokasyon yaptın başardın ama icraat olmayınca iş biter. Neyse daha fazla yazmaya degmez diye dusunuyorum. Ki burada ne konular actim uzun uzun yazdim. Degeri bilinmeyince kaldirttim gerek yok.

KocaReis

????
Credits
0
Buraya yetki almaya mı geldin yoksa gerçekten imtnin adının daha çok duyurulmasını istiyor musun? Bu şekilde konuşmalar ve gereksiz konularla imtnin kalkınacağını düşünmüyorum. Yapıcı değil daha çok yıkıcı tavırlar sergiliyorsun. Yolun açık olsun

Credits
14
Şu forumu bir kerede iyi bir gezdikten sonra yorum yapın.

Forum daha mart ayında aktifleşmeye başladı ve 2 ayda gayet iyi şekilde ilerledi. Adam gibi konu açana ve aktif olana rütbe ve gerekli yetkiler zaten verilmekte bunun örnekleri olarak forumda onlarca üye bulunmakta.

Öyle özel başlığa boss of web yazıp foruma atarlanmakla olmuyor bu iş. Ayrıca veda konusu açmak yasak konu kilit + çöp

Rubin

Man Down
majorrr
Credits
110
Şu forumu bir kerede iyi bir gezdikten sonra yorum yapın.

Forum daha mart ayında aktifleşmeye başladı ve 2 ayda gayet iyi şekilde ilerledi. Adam gibi konu açana ve aktif olana rütbe ve gerekli yetkiler zaten verilmekte bunun örnekleri olarak forumda onlarca üye bulunmakta.

Öyle özel başlığa boss of web yazıp foruma atarlanmakla olmuyor bu iş. Ayrıca veda konusu açmak yasak konu kilit + çöp
@Mercenary bu ne kardesim icraat yap azcik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar