Neler yeni

Bana yardımcı olurmu sunuz (1 Viewer)

T4YGR

Taygr
majorrr
Credits
1,491
Bilgisayarım açılırken otomatik onarma die birşey yapıyor vr yeniden restliyor ne yapsak olmadı yardım edebilcek varmı[

Z3DX 

Forum Efsanesi
onursal
pentester
Credits
40
Bilgisayarım açılırken otomatik onarma die birşey yapıyor vr yeniden restliyor ne yapsak olmadı yardım edebilcek varmı[

Birçok sebebi olabilir. Telefonlar gibi bilgisayar aniden bir elektrik kesintisi, depolama alanının sabit olmaması, gibi birçok sebep olabilir ancak. Genelde unutulan yani sen direk fişinin çekersen (masaüstü) veya direk kapatma tuşuna basarsan(masaüstü - laptop) windows bellekte olan veya geçici depolamaya attığı ve işlemciyi yormamak için ram de tuttuğu işlemleri kapatma komutu vermeden kesilirse olur.

Ayrıca ısı, fan yetersizliği, donanım yetersizliği vb gibi etkenlerde buna sebep olabilir.

Driverlar eksik olduğu için de olabilir.

1 - Açma ve Kapama'da kasadan değil windows un kapatma ekranını kullan.
2 - Sistem özelliklere atarsan iyi olur, daha iyi yardımcı olabiliriz.
3 - Bilgisayarı açınca ısı, fan vs bunları da atarsan en azından sorunu bulabiliriz.
4 - Bilinçli kullanmak gerek. Boot'a etki edecek bir virus dahi olabilir bi antivirus taraması iyi gelebilir.

İyi forumlar dilerim.

HackerWhoAmI

Ölürüm Türkiyem..!
majorrr
Credits
56
resim atsan daha iyi hatirlarimda cunku banada bi ara oldu gelismis seceneklerden eski tarihe donus diye bisi vardi onu sec pc halleder

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar