• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Barış Ay Vefat etti / Mario Spyhatz.com kurucusu

2012-2013 yıllarında sunucu bypass , hack namına ne öğrendiysem barış abinin kurduğu spyhatz sayesindedir. çok değil 1 -2 hafta önce de konuşmuştum kendisiyle. dün bu haberi alınca inanamadım , inanılmaz üzüldüm. yakın çevresine Allah sabır versin , mekanı cennet olsun çok güzel bir insandı.
 
Mario ile en içli dışlı olanlardan biriyim.Üzüldüm üzgünüm.Geçmişte şifrcilerin tüm sunucu yönetimni yapmıştım.Uyardım defalarca haydan gelen huya gider diye ama dinletemedik.
 

Morpheus

Yaşlı Kurt
ilk fb'da postu gördüm sonra insta'da şoka uğradım ya herhalde çocuklar dalga falan geçiyor, kız için falan mı kurguladı falan diye düşündüm. Olmamalıydı çünkü, beklemiyordu insan... ya daha ondan 2-3 saat önce story attı, yanıtladık ettik. Tek diyebileceğim bir şey var zamanınızın değerini bilin, hiç bir şeyi kafaya takmayın, sevin/sevilin...

Görüşmek üzere güzel insan...
 
Üst Alt