Neler yeni

Bedava CS:GO İtem Kazanma (1 Viewer)

Credits
0
Öcelikle sitemiz https://www.idle-empire.com/ bu siteye kayıt olun tüm hesapları bağlayın fazladan para alıcaksınız referal kısmına bedava500 yazarsanız belli bir miktar daha kazanacaksınız. 4 sayfa çekim geçmişim var ben size şunu şunu yapın belki alırsınız demiyorum bu siteyi önceden duyduysanız da bu yöntemi büyük ihtimal görmediniz ama ben ana hatlarıyla tüm yöntemlerden parayı kırdığım yönteme doğru anlatacağım
earn kısmına girin
1-)Adsız1.png
video ülkemizde mevcut değil vpn tarzı şeyler kesinlikle kullanmayın ban yedim zor açtılar

2-)OFFERS ile OFFERWALLS arasında pek bir fark yok mobilden görevleri yaparak puan kazanıyorsunuz çoğu görev yalan quizlere hiç girmeyin bile

3-)referrals ile de arkadaşlarınızı davet etmek mümkün kazancı olur

4-)Şimdi asıl konumuza gelelim SURVEYS kısmı Adsız1.png
alta daha bir sürü var ama bizim için 2 tanesi önemli cint ile yoursurveys cint en sağlamı (not yanda gösterilen rakamların yarısı kadar puan alıyorsunuz genelde puan sistemini sonda anlatıcam item çekim ile)2-3 günde 2 3 tane geliyor indirimden bol oyun aldım 15 lıra kazandım 1 haftada steam cuzdanında

5-)Gelelim şu anketleri nasıl yapıcaz sakın sallamayın tuzak sorular var(your surveys de daha fazla tuzak var)ama kendi bilgilerinizi de girmeyin 1 çocuklu olduğunuzu eğer sorarsa 1 yaşında siz 24 yaşındasınız mesleği siz secin (anketler yapıldıktan 10 dakıka sonra ödeme yapılır bazen anketler sorun çıkartabilir)

6-)neyse anketleri de gecelim sıkıntı olursa bana yazın

7-)şimdi geldik çekim kısmına öncelikle 1000 puan 0,10 dolar yani 10 cent çekim için biriktirip çekseniz daha iyi olabilir eğer aldıktan hemen sonra çekerseniz mesela 7000 kazandınız Adsız1.png
siteyi kuçultum ama sığmadı 3 sayfa ödeme yöntemi var ben size size lazım olanları söyleyeceğim gerisinini beni dinleyin kafaya takmayın en önemlisi csgoshop bitcoin fln da var coinbase üzerinden zamanında 7tl lik etherium btc fln aldım 10 tl şu an ama çekemiyorum yani boşuna oraya atmayın kimlik lazım trade yapabilmek için csgoshop iyi ama bitskins de var o biraz karışık ben daha az karlı olsa da kontrol ederek itemleri burayı öneririm neyse tıklayalım(bu arada en düşük çekim limiti 1000 bu bazı sitelerde geçerli mesela steam kodlarına falan yaklaşılmıyor ben btc kasıcam diyosanız belki)

Adsız1.png

burdan size uygun olanı seçin mesela 7000 varsa 1 beş bin bi 1 bin 1 bin daha alın
sonraki ekranda steam64 id girin bundan önce csgoshop a hesap açmayı ve steaminizle giriş yapmayı unutmayın

7 8 saat put on hold da kalır anketten çekilen paralar sonrasında hile hurda yapmadıysanız verilir kolay gelsin bol kazançlar aklınıza takılan bir yer olursa çekinmeyin pek iyi anlatamadım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar