Neler yeni

Bilgisiyarımızı Nasıl Güvende Tutarız (1 Viewer)

J

JFO

Sa İMT Ailesi Uzuuun Bi Aradan Sonra Yine Sizlerleyim Bugün Pc Güvenliği Ele Alalım
Revealed content
Şimdik Arkadşlar Pc mizi Nasıl Güvende Tutarız Öncelikle 10 Adet Anti Virüs İndiriyoruz Sonra En İyi Trjonei Buşup Kim Haklıyacak Diye Anti Virüsleri Şavaştırıyoruz troll:kehkeh:Şaka Yapıyorum Tabikide

1-Kullandığınız İşletim Sisteminin En Son Sürümü Kurun Neden Mesela Win 7 Olan Bi Pc Artık Güncelleme Gelmiyor Biraz Uğraşılarak YAzılan Keyloggerı Bile Yer

2-Anti Virüs Kullanmayın Anti Virüs Var Fark Eder Diyip Otu Boku İndiriyisonuz Sonra Pc Nasıl Pataldı

3-Bilinmiyen Kaynaklardan Gelen Dosyları Açmıyoruz Sadice Dosya Değil Resim,Müzik,Gİf Bunlarıda Açmıyoruz Virüsleri Bunlarla Birleştirebiliyoruz

4-Yüklediğiniz Bi Dosyayı Açmdan VirüsTotal de Taratıyoruz Bazı Zeki Arkadşlarımız Yaptıkları Virüslere Tüm Mal Varlığını Koyuyorlar İnsan bi Şifreler Dosyalrı Yok

5-Eğer Win Kullanıyorsanız UAC Açık Bırakın Şuan En Çok Zorlanılan Şey UAC Bypass UAC Nedir Derseniz Kulllanızı Denitim Sistemi mi Ne Açılımı Bende Unuttum

6-Kullandığınız Arama Motorunun Güvenliğini Artırabildiğiniz Kadar Artırın JavaScript Kodlarıyla Bi siteye Girdiğimiz Zaman Bilgisyarınız Anası Sikilebilir Uyandırayım

Aklıma Gelen Maddeler Bunlar Bunlara Dikkat Ederseniz Bişey Olucağını Zanletmiyorum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar