Neler yeni

Birinin PC sinden birini hacklemek ? (1 Viewer)

Credits
0
Birinin PC sinden birini hacklemek mümkün müdür ?

Şöyle bir senaryo
Ali komşusunun özel fotoğraflarını çalmak istiyor fakat Ali Türkiye lokasyonunda olduğu için yakalanma riskinin olduğunu biliyor, Ali bir israil-ermenistan gibi Türkiye ile politik sorunlu bir web sitesini hackleyip o sitedeki her hangi bir kullanıcıyı hackleyip komşusunu hackler ise yakalanma riski yinede yüksek midir ?

Böyle ahlaksız bir şeyden örnek vermek istemezdim ama aklıma böyle geldi demekki bende fesatım neyse sorum budur arkadaşlar.

Literary

Literary
ez152
Credits
0
Şimdi dostum bunu yapacaksan önce suç korkunu yeneceksin. Sorun şu ki. Böyle uzun zamanlı bir OP yapacağına direk sızsan. Yakalanma hayali falan boş. Seneryolarla aklını doldurup korkma.

Ek olarak başkasının fotosunu izinsiz olarak depolamak kanun gereği suç.

Credits
0
Şimdi dostum bunu yapacaksan önce suç korkunu yeneceksin. Sorun şu ki. Böyle uzun zamanlı bir OP yapacağına direk sızsan. Yakalanma hayali falan boş. Seneryolarla aklını doldurup korkma.

Ek olarak başkasının fotosunu izinsiz olarak depolamak kanun gereği suç.
Yok fotoğraftam kastım bilgi yani senaryo olarak o fotografı bilgi proje gibi düşünmeni istiyorum En güvenli şekilde almak işte

Credits
194
Genel de böyle yapılır zaten bazen hackerlar kendi bilgisayarlarından yapmazlar ki yakalanma ihtimali düşük olsun diye.

Credits
1,445
Birinin PC sinden birini hacklemek mümkün müdür ?

Şöyle bir senaryo
Ali komşusunun özel fotoğraflarını çalmak istiyor fakat Ali Türkiye lokasyonunda olduğu için yakalanma riskinin olduğunu biliyor, Ali bir israil-ermenistan gibi Türkiye ile politik sorunlu bir web sitesini hackleyip o sitedeki her hangi bir kullanıcıyı hackleyip komşusunu hackler ise yakalanma riski yinede yüksek midir ?

Böyle ahlaksız bir şeyden örnek vermek istemezdim ama aklıma böyle geldi demekki bende fesatım neyse sorum budur arkadaşlar.
yakalnma riskin her zaman varıdr zaten bu işi yapn adam neye bulaştığının farkındadır

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar