Neler yeni

Yeni Bitcoin fake transaction programı (1 Viewer)

Credits
1,936
Bu nedir?

Biraz ingilizce :D

Btcoin Fake Transaction (Lightning Network) Full Version 3.0.1 is a software that allows to send bitcoin fakes on the blockchain networks, bitcoins can stay in the wallet for at maximum 21days before being rejected by blockchain and finally disappear into the wallet if you don’t have hash rate, but with hash rate that can stay for unlimited time.

We present you the new version of Bitcoin Fake Transaction Full Version with its new features.
-Bitcoin core or blockchain keys options
-Defined the time that the transaction can remain in the wallet
-Defined the charges of the blockchain networks for a quick confirmation
-VPN and TOR options included with proxy
-Can check the blockchain address before transaction
-Can send maximum 100BTC
-Transaction can get confirmation
-Support all wallet
-Segwit and legacy address

The features of the last update 3.0.1 New options add

“Binance server”

With the “binance server” option
–confirmed transaction
-The transaction fee is “max”, ie “priority” for quick confirmation
– Cannot cancel a transaction with bitcoin server
-You can spend bitcoins easily on any other address (Segwit address, legacy, Segwit / bch32)
-it works with all wallets.

Virus total yapın bence ayrıca direk bilgisayarda calistırmayın

Hidden content
Konuyu Görebilmeniz için "Beğenmeniz ve Yorum yapmaniz" Gerekir.
Hidden content
Konuyu Görebilmeniz için "Beğenmeniz ve Yorum yapmaniz" Gerekir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Credits
21,839
Bu nedir?

Biraz ingilizce :D

Btcoin Fake Transaction (Lightning Network) Full Version 3.0.1 is a software that allows to send bitcoin fakes on the blockchain networks, bitcoins can stay in the wallet for at maximum 21days before being rejected by blockchain and finally disappear into the wallet if you don’t have hash rate, but with hash rate that can stay for unlimited time.

We present you the new version of Bitcoin Fake Transaction Full Version with its new features.
-Bitcoin core or blockchain keys options
-Defined the time that the transaction can remain in the wallet
-Defined the charges of the blockchain networks for a quick confirmation
-VPN and TOR options included with proxy
-Can check the blockchain address before transaction
-Can send maximum 100BTC
-Transaction can get confirmation
-Support all wallet
-Segwit and legacy address

The features of the last update 3.0.1 New options add

“Binance server”

With the “binance server” option
–confirmed transaction
-The transaction fee is “max”, ie “priority” for quick confirmation
– Cannot cancel a transaction with bitcoin server
-You can spend bitcoins easily on any other address (Segwit address, legacy, Segwit / bch32)
-it works with all wallets.

Virus total yapın bence ayrıca direk bilgisayarda calistırmayın

[Gizli içerik (içeriği sadece cevap yazarak görebilirsin.)]
[Gizli içerik (içeriği sadece cevap yazarak görebilirsin.)]
dostum netfrawork hatası veriyo hemen dönüş sağlarsan iyi olur büyük iş var

01 

bozar mı sandın acılar?
Credits
1,736
Piyasadakilerin hepsinde problem var, @Tron bir tanesine crack için uğraşıyordu çok iyi denk geldi, @Tron müsait kaldığında @r3n4m3 nin paylaştığını ayrıntılı bir inceler misin lütfen, virustotal de çıkmaz backdoor bulmuştuk bizimkilerin hepsinde.

Program hakkında kısa açıklama: kurbana sahte bir transaction zinciri başlatıyor, cüzdan içerisinde olmayan bir varlığı gösteriyor, sm yi çekip cüzdana attığı parayı çalıyorsunuz, temiz ve ince iş. Zaaa:

@r3n4m3 ellerine ve zihnine sağlık. ?

a.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Credits
21,839
Piyasadakilerin hepsinde problem var, @Tron bir tanesine crack için uğraşıyordu çok iyi denk geldi, @Tron müsait kaldığında ayrıntılı bir inceler misin lütfen.
Program şu, kurbana sahte bir transaction zinciri başlatıyor, cüzdan içerisinde olmayan bir varlığı gösteriyor, sm yi çekip cüzdana attığı parayı çalıyorsunuz, temiz ve ince iş. Zaaa:

@r3n4m3 ellerine ve zihnine sağlık. ?

Ekli dosyayı görüntüle 5619
nasıl çalıştırdın dostum

• Like
Tepkiler: 01

01 

bozar mı sandın acılar?
Credits
1,736
nasıl çalıştırdın dostum
fatih açmadık, bu örnek grafik, backdoor var çoğunda @Tron detaylı kontrol etmeden asla açmıyorum, hiçbir virus gui de görmüyor ama ayrıntılı incelemede çıkıyor problemler.
elinde bir tane var oda problemliydi, problemleri çözüp crackleyecekti, onunla uğraşıyoruz 3 haftadır.
bu da büyük ihtimalle problemli ondan dolayı incelemesini talep ettim.

Tron 

Pentester & Reverse Engineer
Legendary
Credits
142,202
fatih açmadık, bu örnek grafik, backdoor var çoğunda @Tron detaylı kontrol etmeden asla açmıyorum, hiçbir virus gui de görmüyor ama ayrıntılı incelemede çıkıyor problemler.
elinde bir tane var oda problemliydi, problemleri çözüp crackleyecekti, onunla uğraşıyoruz 3 haftadır.
bu da büyük ihtimalle problemli ondan dolayı incelemesini talep ettim.
dosya zaten backdoorlu ama çok iyi saklanmış

• Love

01 

bozar mı sandın acılar?
Credits
1,736
.net framework oldugundan reverse engineering biraz kolay ola bilir crackleyip virusu silmeyi denicem
Tamam ilk paylaşımı arkadaşlar mağduriyet yaşamaması için şimdilik müsaden ile sildim @r3n4m3 , @Tron sen elindekini kontrol et sorunu çözelim çözdüğün sorunsuz olanı yükler linki vipte paylaşırız. Zaaa:
@Nefarious da kesin vardır sorunsuzu aslında, varsa keşke paylaşsa

Credits
397
Ben kontrol ettim attığı vakit, yabancı forumlardan alınıp editlenmiş olabilir. İçine rat fudlanmış sanırım bazı yerlerde hata veriyordu. Sorunsuz şekilde paylaşırsanız güzel olur ilk bana haber edin ahahahasha

• Haha

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar