Neler yeni

bkz: SpyDark (1 Viewer)

Morningstar 

chmod 0777 god
titan
Credits
32,227
Forum içerisindeki doğru kelimeleri yanlış telaffuz etme sebebimiz; yaşca olgun, ruhen hala bir çoğumuzdan genç olan imt sahibi. 25-40 yaşındaki kadınların ilk durağı, bunun bir tık yaş altı kızların ikinci tercih olarak alternatif varsayım yapabilecekleri biri, annenizi asla aynı odada bırakmak istemeyeceğiniz oldukça tehlikeli biri olmakla birlikte her şeyi dalgaya alarak, sinir krizi geçirmenizi sağlaması muhtemeldir.

Kahraman özellikleri;

0 Samimiyetsizlik
0 Ego
0 Bencillik
0 Ciddiyet

SpyDark 

🎩
1111xx
Credits
1,200,544
0 verdiğin şeylerin bende olmamasının en büyük özelliği sizlerin yaşlarında sanalda olmam ve sizlere nasıl yaklaşacağimi ve davranacağimi bilmem ile alakalı. Bana bı adım gelene on adım gelen biriyim o yüzden arkamdan fazla küfür yemem herhalde :) not olarak annenizi benden uzak tutun o kısım cok doğru kehkeh:

D4RİUS 

THE NOXUS CONQUEROR
onursal
Credits
701
dayım kraldır adamdır kraldır sevecendir yakındır sanala adım attığım gibi tanıştığım ilk kişidir saolsun sanalda bir yerimiz varsa onun sayesindedir öz dayım saydığım adamdır

darktır lakabı yapar bu işi
sever sanalda soluksuz sikişi
vurdumu çıkartıp 2 el amına
kalırsın şu koca sanalda tek başına

SpyDark 

🎩
1111xx
Credits
1,200,544
dayım kraldır adamdır kraldır sevecendir yakındır sanala adım attığım gibi tanıştığım ilk kişidir saolsun sanalda bir yerimiz varsa onun sayesindedir öz dayım saydığım adamdır

darktır lakabı yapar bu işi
sever sanalda soluksuz sikişi
vurdumu çıkartıp 2 el amına
kalırsın şu koca sanalda tek başına
Ulan patron sevıyorum senı beste super kehkeh:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar