• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Btk Akademi

xkrumanl

Özel Ekip
Düşünceleriniz nelerdir? Faydası ne kadar var sizce?

Edit///

Bir kaç kez baktım kurslara atıyorum normal sıralama 2.1 2.2 2.3 şeklinde gitmesi gerekirken 2.1 2.3 2.4 diye gidiyor aradan bazı kısımları falan kesmişler eğitimlerde fakat dersler iyi pek sıkıntısı yok.

NUKE

LORD OF İMHA TİMİ
Bence Çöp Okadar Yazılımcıyı Yetiştirecekler Diploman Yok Diyip Yolluyacaklar işşizlik artacak felan tabiki bende isterim ülkemde yazılımda gelişsin ama diploma olmadan bu devirde iş bulmak imkansız

drjacob

✪✪✪✪✪
1 milyon yazılımcı 'ya iş veremezler ama site iyi (tasarım olarak değil :D ) kurslar kaliteli ve detaylı bir bak 3-5 şey öğrenilebilinir

xkrumanl

Özel Ekip
1 milyon yazılımcı 'ya iş veremezler ama site iyi (tasarım olarak değil :D ) kurslar kaliteli ve detaylı bir bak 3-5 şey öğrenilebilinir
Bildiklerimin kat ve kat basitini eğitim niyetine veriyorlar 2-3 tane tool kullanımını sızmak olarak vermişler :D yinede yeni olanlar için bir başlangıç olabilir yazılım konusunda zayıfım yazılım kısmını sevdim güzel anlatımı var fakat sızma testleri falan kolpa

drjacob

✪✪✪✪✪
öyle zaten yeniler için iyi

Bildiklerimin kat ve kat basitini eğitim niyetine veriyorlar 2-3 tane tool kullanımını sızmak olarak vermişler :D yinede yeni olanlar için bir başlangıç olabilir yazılım konusunda zayıfım yazılım kısmını sevdim güzel anlatımı var fakat sızma testleri falan kolpa

Üst Alt