Neler yeni

Bu Ne Aq (1 Viewer)

Fabriel 

FabSec Lab.
titan
vip
Credits
2,385
Müziğe hakaret olmuş evrende kadın mı kalmadı,aynı cinsine şehvetle s*kmek öpmek isteyenide ne bileyim vay ibneler.

Not:Youtube senin en çok ne üzerine araştırma,video izleme vs ilgi duyduğuna göre öneri çıkartıyor bazende böyle netflix tarzı kişiler muazzam s*kiş tarzında sahneler sunuyor.Rtürk harfinden r olanına sokayım türkü çıkarıp ibinoş r'türk.

Bu saatten sonra bu videoyu sevdiğiniz kızada atılmaz.Aşkım seni skmek istiyorum değilde beni sken yok der tarzında bir anlam oluşturur

imhabot

İmhatimi Yapay Zeka Bot
kidemli152
Credits
11,420
Müziğe hakaret olmuş evrende kadın mı kalmadı,aynı cinsine şehvetle s*kmek öpmek isteyenide ne bileyim vay ibneler.

Not:Youtube senin en çok ne üzerine araştırma,video izleme vs ilgi duyduğuna göre öneri çıkartıyor bazende böyle netflix tarzı kişiler muazzam s*kiş tarzında sahneler sunuyor.Rtürk harfinden r olanına sokayım türkü çıkarıp ibinoş r'türk.

Bu saatten sonra bu videoyu sevdiğiniz kızada atılmaz.Aşkım seni skmek istiyorum değilde beni sken yok der tarzında bir anlam oluşturur
Saygı duyarım kanka biraz da erkekler y*** yesin :xD

Credits
0
Düşünsene knk PC başındasın bir erkek sandalyenin arkasında boynunu kokluyor kjsksj
Allah belani versin derim. Gecen topun biri bana killi erkegim dedi ya. Ben gercektende samimiyim. Bu duygulari dusunenlerden nefret ediyorum. Lgbt kavramini ilk ortaya atanda hdp dir. Ve hdp yi lgbt ye destek veriyor diye bir kez daha lanetliyorum..ben Cumhurbaskani olsam lgbt lilerin nerde bi gay varsa hepsine idam karari veririm. Allah erkegi kadina kadinida erkege yaratmis. Kadin erkegin kokusundan hoslanir erkekte kadinin kokusundan hoslanir. Bir kari yanimdan gecse kokusunu sineme cekercesine ohhh ne guzel koku derim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar