Neler yeni

C dili tahmini ne kadar sürede öğrenilir ? (1 Viewer)

Credits
0
C dili tahmini ne kadar sürede öğrenilir ?

Öğrenme hızım her insan gibi standart, Pratikleri çokça yaparım öğrendiğim her şeyi adım adım tamamen öğrenip bir sonraki atlarım.
Pazartesi Salı Çarşamba Cuma - C için 2 saat ayırıyorum.
Perşembe Cumartesi Pazar - İçinse en az 4 saat ayırıyorum.
Geri kalan sürelerde abim PC ye el koyuyor :D abim PC de olduğu zamanlarda kağıda falan öğrendiğim kodları yazıyorum benim saatim gelince C ye yazıyorum.

Pythonda öğreniyorum ama ona 30 dakika 1 saat ayırıyorum NUKE abi dinlemedim seni ama olsun.

C öğrenilince diğer diller daha kolay geliyormuş diye bu dile başladım millet sonra kendi kafasına göre iş yapıp çoğunluk Python dedi ama C yi araştırdım uzun vadede C daha iyi olarak diyolar. Teşekkür ettim bu arada / Hacking - Yazılım gibi konularda en dolu forum burası İngilizce bilmiyorsanız ben gibi Hacking ve Yazılım bu forum bence geçerlidir.

Credits
1,445
sana bağlı ben pythonu 1 haftada öğrenmişitim cpp (sytanxinin 1 yılda çoğunu biliyordm) 5 yılda vb.neti ise 6 ayda c syatnxi ise ki şuan unuttum hiç c nin üstünde durmadum 3 ayda öğrenmiştim öğrenme olayı kişiden kişiye değişiklik gösterir

Credits
0
C dili tahmini ne kadar sürede öğrenilir ?

Öğrenme hızım her insan gibi standart, Pratikleri çokça yaparım öğrendiğim her şeyi adım adım tamamen öğrenip bir sonraki atlarım.
Pazartesi Salı Çarşamba Cuma - C için 2 saat ayırıyorum.
Perşembe Cumartesi Pazar - İçinse en az 4 saat ayırıyorum.
Geri kalan sürelerde abim PC ye el koyuyor :D abim PC de olduğu zamanlarda kağıda falan öğrendiğim kodları yazıyorum benim saatim gelince C ye yazıyorum.

Pythonda öğreniyorum ama ona 30 dakika 1 saat ayırıyorum NUKE abi dinlemedim seni ama olsun.

C öğrenilince diğer diller daha kolay geliyormuş diye bu dile başladım millet sonra kendi kafasına göre iş yapıp çoğunluk Python dedi ama C yi araştırdım uzun vadede C daha iyi olarak diyolar. Teşekkür ettim bu arada / Hacking - Yazılım gibi konularda en dolu forum burası İngilizce bilmiyorsanız ben gibi Hacking ve Yazılım bu forum bence geçerlidir.
Bir dili öğrenmek kolaydır en fazla bir kaç ayı alır ama o dilde profesyonelleşmek uzun zaman alır

Vio's

♡ßing0|_♡
majorrr
Credits
364
Bend epythonu 1hafta gibi ogrenmiştim C biraz agirdır ogrenmen birkaç ayını alir biraz pratikle 1.5yıla falan profesyonel olurain

Credits
194
kardeşim sen C ' yi ne yapacaksın C ile yapacağın bir şey mi var ?
C zor dildir hata ediyorsun . Python ile devam et yüksek seviyeli bir dil konuşma diline yakın kolayca öğrenirsin.
Python sana kolaylık sağlar Hack forum araçlarından tut site yapmana bile olanak sağlayan bir dildir basittir iş hacmi yüksektir popülerdir.
C kolay bir dil değil. Onun yerine Python git daha çok yararı olur ve iki dili birden öğrenme bir dili adam akıllı öğren.

Credits
194
Dostum nasıl çalışagımı söylemişim ona göre tahmini bir şey söyliye mezmisin ?
Sana bağlı senin anlama zekan ile birinin ki bir değildir ne kadar verimli geçirdiğin hangi kaynaktan(özel ders veriyorum) öğrendiğin vs çok farklılık gösterir böyle şeyleri merak edeceğine odaklan ve dili öğren.

Credits
0
kardeşim sen C ' yi ne yapacaksın C ile yapacağın bir şey mi var ?
C zor dildir hata ediyorsun . Python ile devam et yüksek seviyeli bir dil konuşma diline yakın kolayca öğrenirsin.
Python sana kolaylık sağlar hack araçlarından tut site yapmana bile olanak sağlayan bir dildir basittir iş hacmi yüksektir popülerdir.
C kolay bir dil değil. Onun yerine Python git daha çok yararı olur ve iki dili birden öğrenme bir dili adam akıllı öğren.
Abi şey ben sistem hacking öğrenmek istiyorum ondan dolayı C istiyorum. Ondan sonra Assembly veya Python öğrenmek istiyorum. İşletim sistemi üzerine gitmek istiyorum biraz.

Credits
0
o python'un p si bile değil sadece döngüleri print input def falan biliyor başka bir şey değildir python modüllerle oluşan bil dil onları öğrenmek vs gerekiyor ve temel python'da çok geniştir
O kadar videolarını izledim sen nasıl öğrendinki o zaman o kadar daha doğrusu ne kadar biliyosun ?

Credits
0
Bence hata yapıyorsun kardeşim ben pythondan sonra c öğrenmiş biri olarak söylüyorum yeni başlayan birisi için c ilk öğrenilecek bir dil değildir aşırı zordur zaman kaybı öğrendikten sonra bir işine yaramaz onun yerine python öğren geliştir kendini modüllerini öğren sonrası sana kalmış

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar