• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

C# ile android uygulama yapıyorum yardım gerekiyor.

Öncelikle herkese merhabalar. Ben forumda yeniyim ve bu benim ilk postum. Bir hata yaparsam şimdiden özür dilerim af görmenizi rica ederim. Şimdi sorunum var bir tane. Sorunum şu,

Unity ile android uygulama yapıyorum. Bu uygulama benim kendimi geliştirmem ve bir şeyler öğrenmem için yapılan bir uygulama. Uygulamayı android telefonunuzda çalıştırdığınız zaman ekranınıza güzel bir arkaplan la birlikte çalışabilen bir buton geliyor. Benim takıldığım yer şurası. Önceden bir liste oluşturmak istiyorum örneğin; list= ["kelime1","kelime2","kelime3"]. Bu butona tıklandığı zaman bu listeden herhangi bir kelimeyi seçip ekrana yazdırmasını istiyorum. 4 haftadır araştırıyorum fakat bulamadım. sağ tıkladım unityde create seçeneğinden c# scripti seçtim ve bir dosya oluşturdum. O dosyanın içine hangi kodu yazmam gerekiyor ? Birisi yardımcı olursa çok sevinirim <3 <3 <3.
 
foreach (Kisi kisi in Kisiler)
{
Console.Write(kisi.Ad);
Console.WriteLine(kisi.Soyad);
}
Kodlarını yazarak ekrana yazdırma işlemini gerçekleştirebilirsin iyi çalışmalar
 
ben bayağı araştırdım neredeyse tüm videoları izlemişimdir. 4-4.5 haftadır falan araştırıyorum fakat yapamadım aynı kodlar uyuşmuyor benim için bu kodu verebilecek var mı? O zaman emek olmaz demeyin dediğim gibi uzun zamandır deniyorum fazlasıyla emek harcadım yapamıyorum tüm umutlarım tükenmek üzere lütfen rica ediyorum..
 
Üst Alt