• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Calibre For Windows

Calibre, dosyaları cihazınızın ihtiyacına göre okuyucu formatına uyarlamasının yanısıra, koleksiyonunuzu düzenli ve katalog halinde tutabileceğiniz bir eBook yöneticisi, okuyucusu ve düzenleyicisidir.

Koleksiyonunuzu yazara, basım tarihine veya yayıncısına göre düzenleyebilirsiniz.

En dikkat çekici özellikleri, eBook formatlarını dönüştürebilmeniz, bir eBook'a haberler ekleyebilmeniz veya eBookları harici bir cihazla senkronize edebilmenizdir.

Okuyucu ve dönüştürücü olarak, ePub, PDF, txt ve RTF'den fb2, OEB ve MOBI'ye çıkışları, bütün formatları destekler.

Diğer bir değerli özelliği ise kitaplarınızı eBook okuyucu ile senkronize edebilmesi, Amazon Kindle ve diğer Papyre, Cybook veya Sony PRS modellerine haline getirebilmesidir.

Calibre, kitap kapaklarında geçiş yaparken Cover Flow stili bir arayüz kullanır. Bu, ayrıca programın kendi arayüzünden üstverileri düzenlemenize ve bir web tarayısından eBooks koleksiyonunu keşfetmenize izin verir.

Hidden content
You need to reply to this thread in order to see this content.
 
Üst Alt