Neler yeni

Duyuru Chatbox Yasaklari Hk. (1 Viewer)

Riddler

Medyacı ergen
uzmannnnn
Credits
838
A

Aga kız diyorsunuz da her kız için robot gibi aynı şeyleri söylemeyin burda kendine az da olsa bir şeyler katmaya çalışanlar da var hak yemeyin kızlar kadınlığını, adamlar da erkekliğini kullanmadığı sürece sorun olmamalı
Takılıyorum zaten dostum, forumda ki kızlarla bir derdim yok, eğleniyorlar kendi kendilerine, bana bir zararları yok xd

Credits
50
Yerinde ve güzel bir kural ancak bu kurala "amk, sg" vb kısaltmalar dahil mi ? bunlarda **Hassas-icerik**'e giriyor.

Lavinia 

𝖋𝖑𝖔𝖜𝖊𝖗 𝖔𝖋 𝖉𝖊𝖆𝖙𝖍
lavinia
Credits
3,510
Forumda toplasan 10 aktif kız var. Bu azıcık kıza rütbe verilmesi neden bu kadar göz önüne geliyor anlamıyorum. Rütbesini başka amaçla kullanan herkes hak ettiğini alıyor zaten. Biz sadece chatte daha düzgün ortam oluşması için böyle bir karar veriyoruz.

Revonzy 

do not even afraid of god
1111xx
Credits
125,597
Forumda toplasan 10 aktif kız var. Bu azıcık kıza rütbe verilmesi neden bu kadar göz önüne geliyor anlamıyorum. Rütbesini başka amaçla kullanan herkes hak ettiğini alıyor zaten. Biz sadece chatte daha düzgün ortam oluşması için böyle bir karar veriyoruz.
sorunda orda zaten bura dedikodu yerimi

Credits
915
Öyle Konuşuyorsunuz Ki Sanki Erkekler Sütten Çıkmış Ak Kaşık , Toplasanız 10 Tane Fln Kadın Var Onlara Saygılı Davranmanız İçin Bir Kural Getirdik , Kuralla Uymak İstemeyen Gittsin Kendi Sevgilleriyle Bu Muhabetleri Açsın

Revonzy 

do not even afraid of god
1111xx
Credits
125,597
Öyle Konuşuyorsunuz Ki Sanki Erkekler Sütten Çıkmış Ak Kaşık , Toplasanız 10 Tane Fln Kadın Var Onlara Saygılı Davranmanız İçin Bir Kural Getirdik , Kuralla Uymak İstemeyen Gittsin Kendi Sevgilleriyle Bu Muhabetleri Açsın
moruk saygıda sorun yok aksi birşeymi demişim sadece bu tarz cinsiyetçi rütbelerin gereksiz oldugunu forumu amacından çıkardıgını belirttim?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar