Neler yeni

Cin hikâyeleri (1 Viewer)

SpyDark 

🎩
1111xx
Credits
1,200,740
Var oldugu Kuran da da geçiyor inanmamak mumkub mu ben cocuk Ken aq 7 yasınyım 1 e gidiyorum o zaman gungoren deyim ama farklı evde oturuyoruz neyse gece kalktım junıor u işettircem kapının altından gölge ler geçiyor aq nasıl yusuf yusuf ama anlatamam eğildim baktım kapıdan bısey gozukmuyor o zamanlar sapan var tabı emanet olarak aldım sapani eğildim o gölge ne dıye bakıyorum sonra uzerıms gelır gibi olduı fırladım yataga çektim yorganı sabaha kadar uyumadım aq

Kaisareia 

Düzenli Ordu
cracker
Credits
13,324
Ben inanıyorum ve insanlar alemi melekler alemi olduğu gibi sonsuz kudrete sahip bir yaratıcı sadece insan cin melek hayvan yaratmaya kısıtlamaz kendisini ayrıca milyonlarca alem olduğuna inanıyorum. Şimdi biri çıkacak He he uzaylı da var diyecek kehkeh:

@Mectruy yoksa bu senin cin hikayelerinin başlangıç sebebi mi olacak. Hadi sen anlat biz like atağh.

Kaisareia 

Düzenli Ordu
cracker
Credits
13,324
Var oldugu Kuran da da geçiyor inanmamak mumkub mu ben cocuk Ken aq 7 yasınyım 1 e gidiyorum o zaman gungoren deyim ama farklı evde oturuyoruz neyse gece kalktım junıor u işettircem kapının altından gölge ler geçiyor aq nasıl yusuf yusuf ama anlatamam eğildim baktım kapıdan bısey gozukmuyor o zamanlar sapan var tabı emanet olarak aldım sapani eğildim o gölge ne dıye bakıyorum sonra uzerıms gelır gibi olduı fırladım yataga çektim yorganı sabaha kadar uyumadım aq

Sapanla cin hackleyen SD pardon cin vuran kehkeh:

Credits
1,445
Cinler Vardır Kurandada Geçtiği Gibi Allah İnsan Gözüne Perde Çekmistir Yani Farkli Bir Boyuttalardır Günümüzdeki Çoğu Cin Vakası Psikolojik Bozuluklar Olarak Kendini Göstermekte Cinler Çoğu Kişinin Düşunduğün Aksine İşi Gucu Bırakıp İnsan Korkutmakla Ugrasmazlar Bildirildiği Uzere Cinlerde Aynı Insanlar Gibi Hayatlari Vardır Sadece Siz Onları Rahatsız Ederseniz Veya İclerinden Birisi Size Aşık Olursa Musallat Olurlar Eğer Musallat Olurlarsa Kurtulmak Zordur Çünku Bu İlimi Dünyada Çok Az Kişi Bilip Yapmaktadır Çoğu Dolandırcıdır Yada Sadece Ayet Okuyup Ufleyenler Ile Doludur Ben Şahsen Bu Gibi Mevzulara İlgili Olduğum İçın Herzaman En Doğru Bilginin Peşinden Koştum Daha Sonrada Bıraktım Çünkü Ruh Sağlıgıma Zararlıydı Anadoluda Çeşitli Cin Vakaları Yaşanmıştır Fakat Bunların Hiçbiri Tam Olarak Bilinmemekle Beraber Gece Yarısı Dağlarda Büyükce Ateşlerin Yanması Veya Gece Yarısı Nehir Kenarlarında Dügün Sesleri Gibi Bir Çok Anormaliteyle Karşılaşan Anadolu Halkı Bunu Tam Olarak Aktaramadığı İçın Elikizde Kesin Ve Net Bir Bilgi Yoktur Bildiğimiz Üzere Cinlerde Müslüman Ve Farklı Dinlere Mensuplar Bazilarida Ateist Dinleri Yok Şeytanda Bir Cindir Hatta Cinlerin Atasıdır Ve Kuranda Adı Can Olarak Geçmetedirde Çoğu Kişi Şeytanı Melek Sanmakta Bu Yanlıştır Can Yani İblis Ademe Secde Etmedikten Sonra Allahın Huzurundan Kovuldu Ve İnsana Hiç Bitmryecek Bir Kin İle Savaş Âştı İnsanın Nefisini Gidıklayarak Onları Yoldan Saptırmaya Çalışan şeytan Şuan Büyük Oranda Başarı Göstermiş Durumda Onun Peşinden Giden Cinlerde Olmuştur

s0ng0ktrk

SON GÖKTÜRK
majorrr
Credits
0
Cinlere inanan Varmi?

Piskolojik bozuklukmu?

Gerçekmi..
Bir müslüman için gerçekliği sorgusuz sualsiz kesin olan bir şeydir, yada şöyle ifade edeyim; gerçektirler ama inanan inanır, inanmayan inanmaz. Allah'a inanıp inanmamak insanın seçimiyse, Allah'ın varlığını beyan ettiği cinlere inanıp inanmama iradesi de insanda mevcuttur, ve kendi kararıdır.

Cinleri de dumansız ateşten yarattı. (55/Rahmân 15)

Cinleri yaratan (Allah) olmasına rağmen, (tutup da) cinleri Allah’a ortak kıldılar. (Bununla yetinmeyip) hiçbir bilgiye dayanmadan, Allah’a oğullar ve kızlar nispet ettiler. O (Allah), onların yakıştırdığı sıfatlardan münezzeh ve yücedir. (6/En'âm 100)

Credits
1,445
Ben inanıyorum ve insanlar alemi melekler alemi olduğu gibi sonsuz kudrete sahip bir yaratıcı sadece insan cin melek hayvan yaratmaya kısıtlamaz kendisini ayrıca milyonlarca alem olduğuna inanıyorum. Şimdi biri çıkacak He he uzaylı da var diyecek kehkeh:

@Mectruy yoksa bu senin cin hikayelerinin başlangıç sebebi mi olacak. Hadi sen anlat biz like atağh.
İslam alimleri uzun yıllar Kur'an-ı Kerim'i her incelediklerinde içinde bahsi geçen 18 000 alem olayına takılmış ve bu konuyla ile ilgili farklı görüş ve bilgilere ulaşmışlardır. Kur'anı Kerim de tam detayı verilmemekle birlikte 18 000 alemden bahsedilmektedir. EVREN BÜYÜK DOSTUM ELBETTE OLUR

HackerWhoAmI

Ölürüm Türkiyem..!
majorrr
Credits
56
Cinlere inanan Varmi?

Piskolojik bozuklukmu?

Gerçekmi..
Tabikide gercek kuranda da geciyor ama sen musluman degilsen bosuna anlatmis olurum.
Egerki muslumansan ve inanmiyorsan oda senin sorunun ne de olsa her koyun kendi bacagindan asilacak.
Neyse simdi banlanirim fazla konusmiyim Zaaa:
Abi ben sana inaniyorum .
Ve aynisi benim anneme de oldu daha annem yeni yeni evlenmisti cinleri gercekten hissedebiliyordu hocalara falan gitti baya uzun bir hikaye simdi anlatmak istemiyom evde tek basinayim garip garip sesler gelir sonra .
bELKI bi ara konusuunu acarim

Kaisareia 

Düzenli Ordu
cracker
Credits
13,324
İslam alimleri uzun yıllar Kur'an-ı Kerim'i her incelediklerinde içinde bahsi geçen 18 000 alem olayına takılmış ve bu konuyla ile ilgili farklı görüş ve bilgilere ulaşmışlardır. Kur'anı Kerim de tam detayı verilmemekle birlikte 18 000 alemden bahsedilmektedir. EVREN BÜYÜK DOSTUM ELBETTE OLUR

Tabiki

@Mectruy 'un bile 2 sitesi var yani elinde daha fazla imkan olsa daha da fazla işlere imza atmak ister. Sonsuz kudrete sahip yaratıcının birtek dünya ve içindekilerini yaratıp youtube daki GTA videoları gibi bizleri mi izliyor, hayır lafım meclisten dışarı aklı olan bir insan böyle düşünemez.

Bu arada karabasan ve türevlerine kesinlikle İNANMIYORUM o ayrı bi konu.

DarksoN

Beyaz Takkeli
majorrr
Credits
285
(Allah:) “Sizden önce ateşe girmiş olan cin ve insan topluluklarıyla beraber siz de ateşe girin.” der. Her ümmet oraya girdiğinde, (kendi gibi sapık olan) kardeşini (ümmetleri) lanetler. Sonunda hepsi bir araya toplanınca, sonradan gelmiş olanlar önceden yaşamış olanlar için: “Rabbimiz! Bunlar bizi saptırdılar. Onlara ateşten kat kat azap ver.” der. (Allah) buyuracak ki: “Hepinize kat kat (azap) vardır. Fakat bilmiyorsunuz.” (7/A'râf 38)

gibi birçok ayet var. Ne korkmaya nede inanmamak için neden görmüyorum. İçlerinde kafir olanlarda bulunmakta. Zaten biz Allah'a secde edersek hiçbirşeyden korkmaya gerek yok. Ama bizler kötü yola düşersek yasaklanan şeyleri yaparsak iyi olmayabilir.

J

JFO

Videonun Sadice Başını İzleyin Gülme Garantisi Veriyorum

Not:Cinler Gerçektir Ama Bilimsel Olarak Kanıtlanmamıştır Cinlerle İletişime Geçmek Mümkündür Ama Her Önüne Gelen Geçemez Büyü De Gerçektir Ama Büyü Yapnda Yaptıranda 2 Taraftata Lanetlenmiştir Cin Çarpamasıda Gerçektir

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar