Neler yeni

Code Blue Medical Hacked (1 Viewer)

Credits
0
Insanmisin lan sen. Seni ayakta kim alkislar. Bu hastane lan dangalak. Hastaneyi neden hackliyorsun ibne. Orda senin ananda yatabilir babanda kardeslerinde yatabilir. Ibne seni.

Credits
0
Tamda bir ibneymissin.
Hastaneyi hedef alan ibnedir. Tamammi. Sen hastalanmiyonmu. Hastane hacklemek hangi kitapta yazar. Hastane olmasada ilac firmasi diyelim. Insanliga hizmet edilen bir yer. Utanmadinmi.

Ziarthlikin 

Özel Ekip
onursal
Credits
366
Insanmisin lan sen. Seni ayakta kim alkislar. Bu hastane lan dangalak. Hastaneyi neden hackliyorsun ibne. Orda senin ananda yatabilir babanda kardeslerinde yatabilir. Ibne seni.
Bak biraderim öncelikle ben gidip de hastanenin içindeki "HASTA VERİLERİ, İLAÇ VERİLERİNİ, HASTANENİN BİLGİLERİNİ" almadan siteye sadece index'i bastım. Burada bana tatava yapma!

Credits
0
Bak biraderim öncelikle ben gidip de hastanenin içindeki "HASTA VERİLERİ, İLAÇ VERİLERİNİ, HASTANENİN BİLGİLERİNİ" almadan siteye sadece index'i bastım. Burada bana tatava yapma!
Serefin yokki halen serefliyim dersin. Lan ibne orasi hastene. Alcak insan. Belki sen bunu yaptin diye iletisim kesildi. Belki sayende birsuru kisi bakimsizliktan olmustur. Allah belani versin senin. Ok..rabbim.seni goruyor

Ziarthlikin 

Özel Ekip
onursal
Credits
366
Serefin yokki halen serefliyim dersin. Lan ibne orasi hastene. Alcak insan. Belki sen bunu yaptin diye iletisim kesildi. Belki sayende birsuru kisi bakimsizliktan olmustur. Allah belani versin senin. Ok..rabbim.seni goruyor
Neyin iletişimden bahsediyorsun? site ile iletişim kurulabilecek bir adresi bile bozmadım? SMTP serverleri hala ayakta. Numaraları bile ayakta? Neyin kafasındasın mayhoş?

Credits
0
Neyin iletişimden bahsediyorsun? site ile iletişim kurulabilecek bir adresi bile bozmadım? SMTP serverleri hala ayakta. Numaraları bile ayakta? Neyin kafasındasın mayhoş?
Kendini avutuyorsun. Ibne serefsiz oldugunu biliyorsun ama soyleyemiyorsun allahsiz kitapsiz..mayhos deli sensin..deli olmasan hastaneyi hackler misin. Bunu hackle bakalim. Hadi. Bunu hackle seni ayakta alkislayayim..

www.gerilatv.com

Credits
0
Site uzerinden hastalarin durumlari kontrol ediliyor. Allahsizsin..umarim delikanli olan bu ibneye bi tokat vururda kendine gelir..orda herkesin yakini yatabilir..hastaneden ne istedin.

Ziarthlikin 

Özel Ekip
onursal
Credits
366
Site uzerinden hastalarin durumlari kontrol ediliyor. Allahsizsin..umarim delikanli olan bu ibneye bi tokat vururda kendine gelir..orda herkesin yakini yatabilir..hastaneden ne istedin.
Hastane de mi çalıştın da biliyorsun? Hastanelerin sistemleri farklı. Hangi hastane hasta kayıtlarını sitede saklıyor? Hangi hastane reçeteleri hastaneden veriyor? Sağlık ocakları bile SB sisteminden veriyor sen ne anlatıyorsun?

DEADMAN134

Nihi
uzmannnnn
Credits
20
Kendini avutuyorsun. Ibne serefsiz oldugunu biliyorsun ama soyleyemiyorsun allahsiz kitapsiz..mayhos deli sensin..deli olmasan hastaneyi hackler misin. Bunu hackle bakalim. Hadi. Bunu hackle seni ayakta alkislayayim..

www.gerilatv.com
Agacim etik hackerlik istiyorsan aman baska birseye zarar gelmesin sadece pkk siteleri diyorsan yallah a*t ye onlar o ise bakiyor sen gelip Siyah sapkali Hack forum formunda etik hackerlik bekleyemezsin ha kendin bir icraat yaparsin ornek olursun bos tatava yapma

W1se

Meee🐏
ez152
Credits
20
Son sozum serefsizsin ki hastaneyi hackledin. Smtp serverleri halen ayakta dersin..eeeee nerden biliyon ayakta oldugunu. Ya degilse..senin.yuzunden ilgisilikten bir suru kisi olmustur. Gucun yetiyorsq buna vur. Adin serefli.olsun..hadi
www.gerilatv.com
Hackingte sınır yoktur tek sınırımız türkiye sitesi olmamasıdır yurtdışında ister hastane ister karakol isterse amerikan hava üssünü hacklesin pekte umrumuzda olan bi durum değil sonuçta zaten yaptığımız yasadışı bide yasadışı iş yaparken oranın vereceği zararımı düşünelim en basit bi blog sitesini hackle orada çalışan kişilerin parasında çalmış oluyon sahibini zor duruma düşürüyon para kaybı yaşatıyon senin kafanla ilerlersek hiçbiyer hacklenmesine çıkar olay

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar