• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

COINBASE FAKE SCRIPT

https://anonfiles.com/b8S7tdhap5/coinbank-phish-done_rar İNDİRME LİNKİ

https://anonfiles.com/B3N7teh7pc/foto_no_exif_-_Kopya_jpg GÖRSEL


https://www.virustotal.com/gui/file...76fd10bb9300e603623e333e1932d48944d/detection VIRUS TOTAL

Bu scriptin bir de premium u vardır . BU premium özelliklerden biri olan OS çözümleme bu sc de tek seferliğine ücretsiz paylaşılan linke eklenmiştir .


İndirme Linki : https://anonfiles.com/bfs5decbp0/coi...phish-done_zip


Virüs Total Linki : https://www.virustotal.com/gui/file/...45c4/detection


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Premium Özellikleri :1 - pdf içine rat koyup uyarı mesajı şekline hedefe ( yeni şartlarımız vs vs inceleyin ) hesabı yedirebilmek için uyarı mesajı2 - istenildiği taktirde sitenin birçok sayfasının alınıp birbiriyle bağlantılı olması ve kullanıcıyı içerde tutmak ( index iletişim geridönüş bildirim vs vs )


Premium Fiyat : 20TL . BU ARALAR İLK SATIŞLARIM OLDUĞU İÇİN GÜVENMEYENLER OLACAKTIR EMİNİM . BUNUN İÇİN ESC KABULDÜR .Yeni özellikler eklendikçe konu düzenlenecektir .
 
Üst Alt