Neler yeni

Corona virüs [SON DURUM] (3 Viewers)

Credits
0
Bence ölenden daha fazla iyileşen var fazla sürmez diye düşünüyorum.
haberlerden duyuyorsan inanma derim çünkü haberlerde yanlış bilgiler veriliyor insanlar panik olmasın diye başka yerden duyduysan bilmiyorum sadece yaşlı insanları öldürüyor diyorlar gençlerin bağışıklık sistemi güçlü olduğu için atlatabiliyor bu ne kadar doğru bilinmez ama çok fazla mutasyon geçirmiş soğuk ve sıcak iklime dayanlıklı belki daha fazla mutasyon geçirebilir bu durum sıkıntılı olur

Mercenary

Don Vito
majorrr
Credits
0
bizim ülkeye de görülse bile milletimiz hasta olsa bile en son çare hastaneye gider o yüzden türkiyede görülmez :D

Fh2

ez152
Credits
0
Gençlerde ölenler pek yok hep yaşlılar bünyeye bakılıyor metobolizman hızlıysa kurtulursun

Üstad

Boss of Web
kidemli152
Credits
0
Bu sefer uzun uzun yazmayacagım mesaj istenildigi yere gitmiyor sonra boşa yazmıs oluyorum...

Yapmanız gereken sadece bilinçli olmak. Daha sonra farkındalıgıniz da artar. Yalan ve spekülasyonlara da kanmazsınız. Topluma da yön vermeye başlarsınız. Hiçkimse ne oldugunu anlamazken siz aklınızı kullanarak işin içinden çıkarsınız. Normalde anlatmak istedigim bir çok şey var fakat şu an ortamın uygun olmadıgını gördüm zira eski benim aklımdaki kitle yok. Hiç kimse alınıp gücenmesin doğruya doğru. Kendinize ya çeki düzen verirsiniz. Ya da bir hiç olarak...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar