• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

DÜNYA ATEŞLİ SİLAH SANAYİİNDE TÜRK DEVRİMİ !

CeKu

LV
0
 
Katılım
Haz 19, 2019
Mesajlar
7
Tepkime puanı
4
Puanları
3
Her türlü uzun / kısa namlulu silaha uygulanabilen bir silah sistemi düşünün. Öyle bir sistem olsun ki geri tepme ve şahlanmayı ortadan kaldırsın, merminin çıkış hızını ve etkili menzilini arttırsın, silahın infilak sesini sustursun, namlu alevini yok etsin ve en önemlisi bu sistemi Türk Mühendisleri yüzde yüz yerli olarak üretsin.Bununla birlikte WATTOZZ T61 dünyadaki mevcut silah susturucularının hiçbirinin inemeyeceği desibel seviyelerinde ses kesme özelliğine sahiptir.

Dünyada özel susturucular ve baskılayıcılar, geri tepme kompansatörleri, namlu frenleri, flaşlı kepçeler vb. Gibi geri tepme azaltma sistemlerinin hiçbiri (ses hızı altında mermi kullanılmasına rağmen ya da ses altı mermi oranlarında mermi kullanılmasına rağmen) Geri tepmeyi etkili bir şekilde önleyemiyor.

WATTOZZ T61 Hemen hemen tüm mühimmat tiplerinde %100 uyum ve başarı sağlar.Sisteminin uyumlu olduğu mühimmat çeşitlerinden bazıları:
22 LR – 6.35 – 7.65 – 9.17 – 9.19 – 5.45 – 5.7 NATO – 5.56 NATO – 7.62 NATO

Bu sistemi öncelikle; keskin nişancı tüfeklerinde, tarruz tüfeklerinde, tabancalarda, silahlı drone gibi birimlerde en yakın zamanda görmeye başlayacağız.
35

 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst