Neler yeni

[DEV] Arşiv Satılık! (1 Viewer)

Ü

Üye silindi 7696

Agalar Arşiv Sizin İçin Özenle Hazırlanmıştır Ne Ararsanız Var :D
Öncelikle Arşiv'i Satın Alanlara İnternette Bulamıcağınız Method Arşiv'imi Hediye Olarak Veriyorum Şimdi Set 2 Tb (terabayt) yani yaklaşık 2000 Gb tabii siz satın aldıktan sonra
istediğiniz gibi istediğiniz Eğitim'i alabilirsiniz. Fazla Lafı Uzatmadan Set Şöyle Açılıyor : 1614947017661.png

1614947235434.png
İçindekiler ;
+Atıl Samancıoğlu'nun Bütün Eğitimleri,
+Ahmet Birkan'ın Bütün Eğitimleri
+facebook,instagram hack Reklamcılığı
+Web Hacking
+Metasploit
+Yazılım Setleri = python,C#,C++,JS,Java
+İnstagram Algoritması
+Linux Komutları
+Sosyal Mühendislik
+Siber Güvenlik Eğitimleri
+After Effect Ve Programları
Ve Seti Satın Alanlara Özel Verilen Method Arşivi (2021)
1614947556852.png

[DEV] Arşiv'in Fiyatı Şuan 50 TL'dir Morrowseer Güvencesi İle Satın Alabilirsiniz

Daha Fazlası Ve Data Fazla Detay İçin Discord : Morrowseer#6293 İnstagram : _morowseer_

Morrowseer İyi Günler Diler Sağlıcakla Kalın...

Ekli dosyalar

• 1614947359033.png
    1614947359033.png
    8 KB · Görüntüleme: 4
  • 1614947375287.png
    1614947375287.png
    8 KB · Görüntüleme: 2
  • 1614947533977.png
    1614947533977.png
    31.7 KB · Görüntüleme: 4

Clintwood

amigo
ez152
Credits
0
Arkadaşlar kim neyi satmak isterse satar buna kimse karışamaz. Bu arkadaş konuları toplamış bir araya getirmiş satıyor olabilir buna benzer durumlar olabilir buna kimsenin yorum yapma hakkı yoktur. Canı sıkılan teker teker konuları gezmek istemeyen insanlar satın almak isteyebilir. Hayırlı satışlar kardeşim.

Credits
2,974
Arkadaşlar kim neyi satmak isterse satar buna kimse karışamaz. Bu arkadaş konuları toplamış bir araya getirmiş satıyor olabilir buna benzer durumlar olabilir buna kimsenin yorum yapma hakkı yoktur. Canı sıkılan teker teker konuları gezmek istemeyen insanlar satın almak isteyebilir. Hayırlı satışlar kardeşim.
Tekrar hayırlı satışlar diyelim

Ü

Üye silindi 7696

abi sonunda 10 dk dır anlatmaya çalıştığım şeyi 1 dk da anlattın eline sağlık

Credits
905
Öncelikle Arşiv'i Satın Alanlara İnternette Bulamıcağınız Method Arşiv'imi Hediye Olarak Veriyorum Şimdi Set 2 Tb (terabayt) yani yaklaşık 2000 Gb tabii siz satın aldıktan sonra
istediğiniz gibi istediğiniz Eğitim'i alabilirsiniz. Fazla Lafı Uzatmadan Set Şöyle Açılıyor : Ekli dosyayı görüntüle 2094

Ekli dosyayı görüntüle 2095
İçindekiler ;
+facebook,instagram Reklamcılığı
+Web Hacking
+Metasploit
+İnstagram Algoritması
+Linux Komutları
+Sosyal Mühendislik
Ekli dosyayı görüntüle 2099

[DEV] Arşiv'in Fiyatı Şuan 50 TL'dir Morrowseer Güvencesi İle Satın Alabilirsiniz

Daha Fazlası Ve Data Fazla Detay İçin Discord : Morrowseer#6293 İnstagram : _morowseer_

Hayırlı satışlar

Credits
0
istediğiniz gibi istediğiniz Eğitim'i alabilirsiniz. Fazla Lafı Uzatmadan Set Şöyle Açılıyor : Ekli dosyayı görüntüle 2094

Ekli dosyayı görüntüle 2095
İçindekiler ;
+facebook,instagram Reklamcılığı
+Web Hacking
+Metasploit
+İnstagram Algoritması
+Linux Komutları
+Sosyal Mühendislik
Ekli dosyayı görüntüle 2099

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar