• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

DOGUBEY'den Selamlar :)

Dogubey

LV
0

Herkese merhabalar,

Yıllar sonra rastgele denk gelerek; imhatimi'nin açık olduğunu görmek gerçekten hem duygulandırdı hem de sevindirdi. Eski arkadaşlara ve yenilere selam olsun. Öyle bir selam vermek istedim ben de.

Hoşça kalın...

Mectruy

Yaşlı Kurt
LV
0

Web sitesi
imhatimi.org
Gerçekten çok şaşırdım 2005-2006 yılı dönemi imhatimi'nin en önemli defacerlerinden biriydi kendisi ve yaklaşık 13 senedir yoktu, yani nasıl desem sizlere imhatiminin kuruluşunda olan birisidir bu arkadaşımız :) Hoşgeldin biz kendisine kısaca dogu derdik.

Dogubey

LV
0

Gerçekten çok şaşırdım 2005-2006 yılı dönemi imhatimi'nin en önemli defacerlerinden biriydi kendisi ve yaklaşık 13 senedir yoktu, yani nasıl desem sizlere imhatiminin kuruluşunda olan birisidir bu arkadaşımız :) Hoşgeldin biz kendisine kısaca dogu derdik.
Çok güzel, mutlu ve özlenen anıların olduğu zamanlardı. Binlerce siteye imhatimi izini bırakmıştık. Yıllar sonra tekrar hatırlanınca mutlu oldum. Herkese teşekkür ederim, iyi bakın kendinize. Ara ara geleceğim buralara :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8