• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Dolar

KocaReis

𐱅𐰇𐰼𐰰
Dolar, euro aldı başını gidiyor...

Evet sonuna kadar haklısınız. Fakat dik durmanın da bir bedeli vardır. Egemenliğin, Türk kardeşini desteklemenin de bir bedeli var... Yoksa her önüne gelene evet desek neden bize bu zorluklarla mücadele ettirsinler. Üretim yapmalıyız, yerli ve milli olan ürünlerimizi tüketmeliyiz. Yoksa da yapmalıyız. Bize büyük sorumluluk düşüyor tabi devletin sorumluluğu tartışılamayacak kadar çok fazla.

Konuyu siyasi algılayıp değişik cevaplar yazmayın 2023e kadar tatil bileti keserim...
 

NUKE

Lonely
bende yeni call of duty oyununu alacaktım 600 tl gibi bir fiyata geliyordu diye vaz geçtim cold warda türkiye felanda vardı akar giderdim gerçekten bir oyuna bukadar fazla para verilirmi bilmiyorum ama alacam herlade
 

FataLworm

Bilgisiz
Şimdiki teman daha güzel :) jannah seo açısından iyi diye alıyorsunuz ama boşverin içerik girin yeter zaten siteniz yükselecektir jannah ile alakası yok.
 
Son düzenleme:
Üst Alt