Dolar (1 Viewer)

Ardacar

Web App Developer
majorrr
Wordpress Jannah Teması alacağım 59$ yani 469₺ Ahrefs hesabı alacağım 1 yıllık 99$ yani 788₺ benim sorunlarımı geçtim ülkede herşeyin fiyatı uçtu ne olacak şimdi bu ülkenin hali gittikçe çıkıyor dolar euro ?

KocaReis

𐱅𐰇𐰼𐰰
Dolar, euro aldı başını gidiyor...

Evet sonuna kadar haklısınız. Fakat dik durmanın da bir bedeli vardır. Egemenliğin, Türk kardeşini desteklemenin de bir bedeli var... Yoksa her önüne gelene evet desek neden bize bu zorluklarla mücadele ettirsinler. Üretim yapmalıyız, yerli ve milli olan ürünlerimizi tüketmeliyiz. Yoksa da yapmalıyız. Bize büyük sorumluluk düşüyor tabi devletin sorumluluğu tartışılamayacak kadar çok fazla.

Konuyu siyasi algılayıp değişik cevaplar yazmayın 2023e kadar tatil bileti keserim...

NUKE

NUKE
yenixzzza
bende yeni call of duty oyununu alacaktım 600 tl gibi bir fiyata geliyordu diye vaz geçtim cold warda türkiye felanda vardı akar giderdim gerçekten bir oyuna bukadar fazla para verilirmi bilmiyorum ama alacam herlade

FataLworm

Bilgisiz
Legendary
Şimdiki teman daha güzel :) jannah seo açısından iyi diye alıyorsunuz ama boşverin içerik girin yeter zaten siteniz yükselecektir jannah ile alakası yok.

Son düzenleme:

Ardacar

Web App Developer
majorrr
Şimdiki teman daha güzel :) jannah seo açısından iyi diye alıyorsunuz ama boşverin içerik girin yeter zaten siteniz yükselecektir jannah ile alakası yok.
SEO açısından değil aslında daha güzel olduğu için alıyorum SEO problem değil benim için hallediyorum genellikle

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar