Neler yeni

DUO GEÇME (1 Viewer)

Credits
783
Selamün aleyküm arkadaşlar instagram hack hesabımı birisi çaldı ve Duo koydu SMS ve GMAİL'i kaldırdığını sanıyor ama hala kayıtlı güvenlik kodu geliyor ama Duo olduğu için hesabıma giriş yapamıyorum, Duo'yu geçebilecek varsa yardım edebilir mi

xAmphitrite

Herkesin hayali ol ama, kimsenin hikayesi olma
ye152
Credits
1,034
Selamün aleyküm arkadaşlar Instagram hesabımı birisi çaldı ve Duo koydu SMS ve GMAİL'i kaldırdığını sanıyor ama hala kayıtlı güvenlik kodu geliyor ama Duo olduğu için hesabıma giriş yapamıyorum, Duo'yu geçebilecek varsa yardım edebilir mi
Dostum, şimdi Instaya girdiğin zaman giriş yapmak için yardım al diyeceksin. Daha sonra yedek kod bölümünde destek al var oraya tıkla hesabımda kendi fotoğrafım var seçeneğine tıkla ve sana maile kod gönderecek. O kodu girip sonra senden selfie videosu isteyecek onu çekip yolluyorsun kurucu mailine bazen 15 dakika içinde bazen 1 gün sürüyor sana 8 haneli kod gönderecek o kodu Instaya tekrar giriş yapıp Duo kodu istediği zaman yedek kod diyip gireceksin hesabına erişeceksin. Sonra hemen bilgilerini değiştir iki faktörü kendine göre ayarla alırsın hesabı.

Credits
783
Dostum, şimdi Instaya girdiğin zaman giriş yapmak için yardım al diyeceksin. Daha sonra yedek kod bölümünde destek al var oraya tıkla hesabımda kendi fotoğrafım var seçeneğine tıkla ve sana maile kod gönderecek. O kodu girip sonra senden selfie videosu isteyecek onu çekip yolluyorsun kurucu mailine bazen 15 dakika içinde bazen 1 gün sürüyor sana 8 haneli kod gönderecek o kodu Instaya tekrar giriş yapıp Duo kodu istediği zaman yedek kod diyip gireceksin hesabına erişeceksin. Sonra hemen bilgilerini değiştir iki faktörü kendine göre ayarla alırsın hesabı.
Eyw aga ben bi denim bunu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar