Neler yeni

Eğlenceli Bir Trojan (1 Viewer)

Credits
1,445
Merhaba dostlarım ben NUKE bugün vericeğim cmd komutları ile kişinin bilgisayarındaki dosyaları silerek o bilgisayara zarar ermek yanlız bunu kötü amaçlı kullanmayın diyor ve konuma geçyorum like atınki moral bulup konu açiim
Revealed content
1) Altta verdiğim kodu kopyalayın sonra notpade yapıştırın
2) farklı kaydet diyip tüm dosyaları seçip bir isim verip .bat olarak kaydedin (ismini düzgün bişi yapmanız sizn için avantajdır ornek olarak gta5.bat olarak )
3)sonra bunu file upload servisi kullanrak yükleyin kişiye atın
4)açtıktan sonra bilgisyarında klavye fare bileşenleri silindiği için kullanmayacaktır

Çözüm 1 : format atmak
Çözüm 2 :
1)Kali linux veya başka bir tak kullan işletim sistemini bir flash belleğe boot edin
2)ve googleda bileşenleri arayın mous.drv download ve keyboard.drv download yazarak indirin
3)sonra bunu system32 dosyasına kali linux vasıyasıyla atın sonra pcniz kullanılıyo olacaktır
4) unutmamanız gerken birşey var eğerki harddiskinize şifre koymassanız böyle müdahalelere açık olacağından şifre koymanız ancak standart kullanıcıları engeller

TIKLA GİT

Son düzenleme:
Credits
0
Merhaba dostlarım ben NUKE bugün vericeğim cmd komutları ile kişinin bilgisayarındaki dosyaları silerek o bilgisayara zarar ermek yanlız bunu kötü amaçlı kullanmayın diyor ve konuma geçyorum like atınki moral bulup konu açiim
[Gizli içerik (içeriği sadece cevap yazarak görebilirsin.)]
Eline sağlık

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar