Neler yeni

Egitim! (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HaCkEr_33

BEN ERMENİYİM
ez152
Credits
0
Tum Tim'e Selamlar Olsun!, Ilk oncelikle egitim konusuna degincem HeraklesEagle adli kardeşimiz duyuru açiklamişti eğitim grubunun başi ben olcam eğitim veren ben olucam,
Mesele uzanma sebebi birkaç problemim vardi hallettim Ve Eğitimin başlamasi için gerekli işlemler yapiliyor trip atan arkadaşlar sabr edin işlemleri hallediyoruz ....
Uye çekmek için mi yapiyosunuz fln diyon uyelere sesleniyorum kesinlikle oyle degil bomboş olan özur dilerim bi bok olmayan bilmeyenleri neden boşu boşuna foruma çekelim?!
Uzun lafin kisasi egitim icin gerekli islemler yapiliyor kisa zamanda egitimler başlayacaktir...
Egitim Haritasi(Ipucu)
Egitimler Windows işletim sistemi uzernden olarak devam edecek windows 7 8 10 fark etmez.

Egitim Haritasi:
Temel Seviyye Website Hacking
Ip adresi bulma Ip adresinden bilgi toplama
Sosyal Medya Hacking(Android Uzerinden de olacak)
Rat hazirlama Keylogger vs vs malware
Onerilen antivirus çeşitleri ve onlar hakknda gerekli bilgi

Eğtim İçeriği Bukadar...
Yeni Başlayanlar İçin Çok guzel olacağini duşunuyorum en Çok 2 yil içinde temel seviyyede bir lamerlikten çikmiş temel hacker ola bileceksiniz...

HeraklesEagle 

Senator
onursal
Credits
150
@JFoundlow tanımadığın birine karşı önyargılı konuşmak iyi değil sen bilirsin ama tahrik edici ifade kullanmak didişmek forumda yasakdır
@HaCkEr_33 sende küfür etmemelisin eğer sana karşı tahrik edici ifade varsa bunu adminleri etiketleyib sorunu hall ede bilirsin

HaCkEr_33

BEN ERMENİYİM
ez152
Credits
0
@JFoundlow tanımadığın birine karşı önyargılı konuşmak iyi değil sen bilirsin ama tahrik edici ifade kullanmak didişmek forumda yasakdır
@HaCkEr_33 sende küfür etmemelisin eğer sana karşı tahrik edici ifade varsa bunu adminleri etiketleyib sorunu hall ede bilirsin
Tamam foruma karşi saygisizlik yaptiysam özur dilerim , tanimadigi icin zaten oyle konuşuyor ben çok böylelerinin fişini çektim)! Ama neyse foruma saygi duyuyorum bidaha olursa bukadar anlayişli olmam ikinci kurbani kesi veririm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar