Neler yeni

Eksiğimiz neler ? (1 Viewer)

The - FaysaL 

Faysal Erdem
ÖLÜMSÜZ
pentester
Credits
173
Usta sanırım, yıl 2005 imtin son dönemlerinde bir filaş pileyır vardı ... ozamanlar tabi arşivde 2 track biri imt sound track II diğeri kvden bişeydi şöle bişeymi zımbalasan aciba

MecTruy 

Yaşlı Kurt
1111xx
Credits
29,460
Usta sanırım, yıl 2005 imtin son dönemlerinde bir filaş pileyır vardı ... ozamanlar tabi arşivde 2 track biri imt sound track II diğeri kvden bişeydi şöle bişeymi zımbalasan aciba

headerde sabit çıkan playeri diyosun hafif kırmızı tonlarındaki, o şuanda burda çalışmaz ve güncelide çıkmadı onun

SpyDark 

🎩
1111xx
Credits
1,200,740
@JFoundlow önerisi ömemli @Mectruy..
İsyan edecek arkadaslar olacak lakın etmesın
Hit artışı için intagram kategorilerinide faaliyete geçiriyoruz 20 25 gun aralığında hedef 100 online 200 250 guest total minimum 300 350 member velhasılkelam web yönünden eksimiz yok webcılerimiz üst sevıye zaten dijital saldırı her daim aktıf olacaktır o yuzden şimdilik intagram ile kıyaslamayın..
?

Son düzenleme:
Credits
1,445
1- GİFLİ PP ARTIK FORUM BÜYÜYOR GEREKLİ OLDU ARTIK
2-YENİ VE ŞIK BİR PORTAL
3-ESKİ TEMAYI GERİ YÜKLEYİN SEÇİLEBİLİR OLSUN İSTEYEN BU TEMADA İSTEYEN ESKİ TEMADA
4-NUKE ARTIK RÜTBE ATLASIN
5-RÜTBELER HAVALI OLSUN BÖYLE GİFLİ MİFLI YANAR DÖNERLİ OLANLARDAN

Emilyano Zapota 

Kıymeti Sonradan Anlaşılan Men
kidemli152
Credits
10
Gövde Gösterisi Gelsin
İstihbarat Bölümü Gelsin
Haber Bölümü Varmı Hatırlamıyorum Yoksa Oda Gelsin
Oyun ve hile Bölümü Gelsin
Yönetime ait vip paylaşım bölümü gelsin burada sağlam düşen siteleri falan Shelleri paylaşalım özel toplar paylaşalım tüm yönetim yararlansın satış bölümü falan olmasın spydaki gibi insan ticaretine doner ortalık

Referans sistemi Olsun Mesela imt ye referans ile adam çeken kişilere 1 rütbe verilsin ama örnek gelen yeni user en az 10 yeni konu paylaşacak

Defacer bölümü olsun tüm atackerlar orada sıralansın bir ekip başı olsun haftada en az 50 site vuralım 50 site üstü vuran kişiye chat de ban yetkisi verilsin yada başka birşey de olabilir

Rekabet olsun yani sürekli aktif kalalım serbest grafik wgt alanı olsun bilen herkes içeriğini paylaşsın

Haber Bölümü olsun ve haber başlığında kırmızı renkte son dakika yazsın özgürce genel haber paylasabilsin herkes her konu hakkında

Renk temeası ışıltılı peri tozu değilde elf tozu falan olsun isim renklerinde canlılık herzaman daha çekicidir

Suanlik aklıma gelenler bunlar mec ?

Kaisareia 

Düzenli Ordu
cracker
Credits
13,324
Konu açarken bi kere denk geldim karakter sayısı az karakter sayısını artırabilir miyiz?
Konu başlığı değil metin yerinden bahsediyorum.

@Mectruy @SpyDark

Ha bide herhangi bi forum kurallarına (konu başlığı) uygun açılmış konunun içine girdiğimizde konu başlığı büyük görünüyor bu da gereksiz report işlemine yol açabilir.

Son düzenleme:
Credits
194
1- GİFLİ PP ARTIK FORUM BÜYÜYOR GEREKLİ OLDU ARTIK
2-YENİ VE ŞIK BİR PORTAL
3-ESKİ TEMAYI GERİ YÜKLEYİN SEÇİLEBİLİR OLSUN İSTEYEN BU TEMADA İSTEYEN ESKİ TEMADA
4-NUKE ARTIK RÜTBE ATLASIN
5-RÜTBELER HAVALI OLSUN BÖYLE GİFLİ MİFLI YANAR DÖNERLİ OLANLARDAN
Her şey'e katılıyorum fakat GİF'li PP yi herkes kullanmamalı bir anlamı kalmıyor hem gifli pp almak için insanlar çalışır emek verir.
Eski tema'yı söylediğim de @Mectruy aynen şunu söyledi ; "Eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı" :(
NUKE Bence de artık rütbe atlamalı sana katılıyorum ama tabi yine adminler bilir.
Rütbeler havalı oldu da biz modların ki hala böyle kaldı :(

Credits
0
rütbe isimleri türkçe olmalı ve birbirine yakın olmalılar örnek onbaşı 100 yorum 100 like yüzbaşı 150 yorum 150 like gibisinden ve hepsi asker rütbeleri olsun

Credits
1,445
Her şey'e katılıyorum fakat GİF'li PP yi herkes kullanmamalı bir anlamı kalmıyor hem gifli pp almak için insanlar çalışır emek verir.
Eski tema'yı söylediğim de @Mectruy aynen şunu söyledi ; "Eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı" :(
NUKE Bence de artık rütbe atlamalı sana katılıyorum ama tabi yine adminler bilir.
Rütbeler havalı oldu da biz modların ki hala böyle kaldı :(
bencede grandpa rütbesinden veya majordan daha mec hangisini uygun görürse ona versin rütbe atladıça yeni özeliklerin gelmesi kullanıcıyı foruma bağımlı kılar ayrıca daha güzel bir temada kullanıcıyı foruma girmek için cezbeder

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar