• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

El Chapo'nun oğlu olmak

Mectruy

Yaşlı Kurt
Gidilmeyecek ülkeler listeme ekledim seni mexico.

Tanım: Aciz bir güney amerika "devleti" tırnak içinde yani..

ORADAKİ UYUŞTURUCU KARTELLERİ. BURADAKİ SÖZDE GAYRİ MEŞRU KOŞTURANLARA PATATES SIÇTIRIR :D :D

BİR BELGESEL İZLEDİM UYUŞTURUCU BARONLARI DİYE BUNUN BABASI O KADAR GÜÇLÜMÜŞ 'Kİ IRAK SURİYEDE İŞİDİN ELİNDE TUTUĞU BÖLGELER BUNUN UYUŞTUCU GÜZERGAHI OLDUĞU İÇİN İŞİDİ BİLE TEHDİT ETMİŞLERL VE İŞİD BUNLARA KARIŞMAMIŞ .
ESCOBARI ÇOKTAN TAHTINDAN ETTİ BU TÜRKİYEDE BİLE ADAMI VAR

Bizim ülkemizde o kadar yapamazlar Devlet zıplatır bunları

Ama dediğim gibi hesapta gayri meşru olanları mexico çocukları siker burdakilerini

F

Felix

bizim burada sözde mafyacıklar tırnağı edemez bunların vahşi adam bunlar normal de öldürmezler derisini yüzerler kafasını keserler değişik bi millet

F

Felix

bunların devletin içerisinde de adamları var türkiye'de bile var bu kadar diyorum sana o kadar kolay değil o işler herkesi ailesiyle tehdit ediyorlar.

Üst Alt