• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

El Chapo'nun oğlu olmak

Mectruy

Yaşlı Kurt
LV
0

Web sitesi
imhatimi.org
Gidilmeyecek ülkeler listeme ekledim seni mexico.

Tanım: Aciz bir güney amerika "devleti" tırnak içinde yani..

YamazaKi

LV
0

ORADAKİ UYUŞTURUCU KARTELLERİ. BURADAKİ SÖZDE GAYRİ MEŞRU KOŞTURANLARA PATATES SIÇTIRIR :D :D

BİR BELGESEL İZLEDİM UYUŞTURUCU BARONLARI DİYE BUNUN BABASI O KADAR GÜÇLÜMÜŞ 'Kİ IRAK SURİYEDE İŞİDİN ELİNDE TUTUĞU BÖLGELER BUNUN UYUŞTUCU GÜZERGAHI OLDUĞU İÇİN İŞİDİ BİLE TEHDİT ETMİŞLERL VE İŞİD BUNLARA KARIŞMAMIŞ .
ESCOBARI ÇOKTAN TAHTINDAN ETTİ BU TÜRKİYEDE BİLE ADAMI VAR

YamazaKi

LV
0

Bizim ülkemizde o kadar yapamazlar Devlet zıplatır bunları

Ama dediğim gibi hesapta gayri meşru olanları mexico çocukları siker burdakilerini

F

Felix

bizim burada sözde mafyacıklar tırnağı edemez bunların vahşi adam bunlar normal de öldürmezler derisini yüzerler kafasını keserler değişik bi millet

Fevri

LV
0

Mexico devleti çok korkakmış iki çeteyle mücadele edemiyorsan kapat dükkanı aga

Fevri

LV
0

Çetelerin kaç kişi veya kaç grup olduğunun bi önemi yok. Devletsin sen vurma yetkisine de tutuklama yetkisine de sahipsin. Bunları yapamıyor halkın huzurunu ve adaletini sağlayamıyorsan kapat dükkanı gitsin.

F

Felix

bunların devletin içerisinde de adamları var türkiye'de bile var bu kadar diyorum sana o kadar kolay değil o işler herkesi ailesiyle tehdit ediyorlar.

Fevri

LV
0

bunların devletin içerisinde de adamları var türkiye'de bile var bu kadar diyorum sana o kadar kolay değil o işler herkesi ailesiyle tehdit ediyorlar.
bu söylediklerin latin amerika ülkelerinde işler ortadoğu da bu çetelerin bi hükmü yok

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8