Neler yeni

Elitema? (2 Viewers)

Credits
33
selamın aleyküm arkadaşlar bu elitema heryerde karşıma çıkıyor ne bu elitema.com.tr bilen var mı? girsem dbs paylaşsam troll:

HeraklesEagle 

Senator
onursal
Credits
150
15- Türk sitelerini hacklemek, zarar vermek ve forumda paylaşmak yasaktır. Aksi olduğunda site yönetimince hiç bir sorumluluk kabul edilemez. Yapan kişi hakkında istenilen IP vs. bilgileri verilecektir.

Fabriel 

FabSec Lab.
titan
vip
Credits
3,503
Türkler türk sitelerine zarar vermiyor,yabancılara veriyor

Yabancılar da kendilerine değil,türklere zarar veriyor.

Sebebi hukuki yönden kendi devletinin gözüne girmek olduğu gibi bizler buyuz diye bir gövde gösterisinden öteye gitmiyor.

Bazı kesimler de ne tr dinliyor ne yabancı hepsine zarar veriyor.

Çok dandik bir düzen şu site Hack forum olayı.Yıllardır ara ara sormuşumdur hackleyenlere ne anlıyorsunuz hatta leak filan da ediyorsunuz.Bir tane düzgün cevap veren çıkmadı ben hack'e karşıt bir kesimim buda benim ayrıcalığım tr olsun yabancı olsun bu tür işlemleri yapanlar hacker sayılıyor ama ben hackerden saymıyorum bu işleri kişileri.

Bide sosyal mühendisciler kendilerine hacker diyorlar onu bunu tokatlayarak.

Gizli olarak: Tr olsun olmasın bir zarar verirsen oda senin sorumluluğuna kalmıştır.

Credits
194
Türkler türk sitelerine zarar vermiyor,yabancılara veriyor

Yabancılar da kendilerine değil,türklere zarar veriyor.

Sebebi hukuki yönden kendi devletinin gözüne girmek olduğu gibi bizler buyuz diye bir gövde gösterisinden öteye gitmiyor.

Bazı kesimler de ne tr dinliyor ne yabancı hepsine zarar veriyor.

Çok dandik bir düzen şu site hack olayı.Yıllardır ara ara sormuşumdur hackleyenlere ne anlıyorsunuz hatta leak filan da ediyorsunuz.Bir tane düzgün cevap veren çıkmadı ben hack'e karşıt bir kesimim buda benim ayrıcalığım tr olsun yabancı olsun bu tür işlemleri yapanlar hacker sayılıyor ama ben hackerden saymıyorum bu işleri kişileri.

Bide sosyal mühendisciler kendilerine hacker diyorlar onu bunu tokatlayarak.

Gizli olarak: Tr olsun olmasın bir zarar verirsen oda senin sorumluluğuna kalmıştır.

Geçenlerde bir türk sitesine index attım adamlar Baya büyük şirket paylaşmışlar instadan şikayet edicez fln benim de göt tutuştu tabi neyse adamlara yalvar yakar özür diledim vazgeçtiler o sıra anladım 2dk lık zevk (çoğu zaman vermiyor bile) için paket olmaya ondan sonra senin gibi düşündüm çok boş iş diye gerçekten de boş iş gittim sordum Hack forum yapan ustalara arkadaşlara dedi ki biri , dost dedi çok güzel dostlar kazandırır sanal sana dedi. Neyse öyle işte o gündür bugündür site basmıyorum hack bırakılmıştır.
Hack forum bana para kazandırmıyordu çok boş birşey olduğunu anladım.
Şimdide legalden takır takır paramı kazanıyorum misler gibi de yaşıyorum dava yok birşey yok.
Arkadaşlara tavsiyemdir bilin ama yapmayın Hack forum suçtur suç.
Dediğin gibi çok dandik birşey
2010 lar da değiliz zone kasmamıza gerek yok devir değişiyor ?

Credits
33
Aynen öyle zaten site Hack forum boş iş şimdi diceksinki neden yapıyosun bazen canın sıkılır yaparsın o da yurtdışı sitelere :) bende legalden paramı kazanıyorum kafam rahat web hack zaten boş şu web hack yapan en iyisi kimse artık bilmiyorum önüne cisco açıp versen kullanamaz web hack boş...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar