Neler yeni

En İyi Anti-Virus Programları (1 Viewer)

Credits
1,445
Virus Olmadığı Halde Virus Var Dİye Gösteren Ve Vİrusu Tespit Edemeyen Çöp Anti-Viruslerden Sıkıldısyanız Birde Bunlara Bakın

5)Norton Anti-Virus
4)Kaspersky Anti-Virus
3)AVG Anti-Virus
2)Avast Anti-Virus
1)Eset Nod32 Anti-Virus

Bu Anti-Virus Programları Sağlamlığını Kanıtlamış Dünyada Kabul Görmüş En Sağlam Anti-Virus Programlarıdır

Not : En büyük antivirus kendimiziz bilgisayarımıza kurduğumuz programlara oyunlara dikkat edelim özellikle doların artmasıyla herşey pahalılaştı elin gavuru 10 dolar arttı diye ortalığı ayağa kaldırıyor bizimkiler 80 tl artmasına rağmen sesizler neden sessizler çünkü bir çok kişi crack Warez Forum kullanıyor arkadaşlar hep derim birşey ücretsizse orda ürün sizsizniz birisi bir oyunun programın linsansını babasının hayrına kırıp paylaşmaz içine kesin trojan,rat,keylogger,miner,fidye yazılımı vb ona gelir çıkar sağlayacak bir şey yerleştirmiştir dikkatli olalım antiviruse gerek duymayalım

ZuZU 

One life, live it!
girlsss
Credits
50
esednod32 antıvirüs programım silindi ,bilgisayarım korunmuyor nuk nuk en iyi virüs programları sıralamışsın good.bat sonrasında güvenli omayan siteler ve oyunlara girmek pcye bulaşıcı hastalık gibi tanımlamışssın ve sonuç antivirüse gerek duymayalım demişssin demi
ee bu ne perhiz bu ne lahana
ben var anlamamak
ben var français

Credits
1,445
esednod32 antıvirüs programım silindi ,bilgisayarım korunmuyor nuk nuk en iyi virüs programları sıralamışsın good.bat sonrasında güvenli omayan siteler ve oyunlara girmek pcye bulaşıcı hastalık gibi tanımlamışssın ve sonuç antivirüse gerek duymayalım demişssin demi
ee bu ne perhiz bu ne lahana
ben var anlamamak
ben var français
bunu yazmak için çok düşündün mü ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar