• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Special - Endonezya Din Enstitüsü Hacked -

Batum

‏‏‏‏‏‏‏‏
Endonezya çoğunlukla Müslüman topluluktan oluşur. Din ensitütüsü olarak adlandırdığın site islama dair paylaşımlar mı yapıyordu, kontrol ettin mi?

havkliye hackliye müslümnal tebliğ yerinimi hackledin başka yer yokmudu gavur sitesi alaydınya hiç yakıştıramadım

spy kanıtın varsa haclersin ve kanıtlarla duyurursun artık iş biter hattta sanal alemde insanlar arasında popülerlik artar ama kanıtsız yaparsan hacker timleri sana düşman kesilir sadece bunla kalınmaz bunlar din düşmanı derler bu işler kanıta bakar biliyosinki hackerlıkta sosyal mühendislik belkide hack bilgilerinden daha önmelidir

SpyDark

Bilir Kişi
spy kanıtın varsa haclersin ve kanıtlarla duyurursun artık iş biter hattta sanal alemde insanlar arasında popülerlik artar ama kanıtsız yaparsan hacker timleri sana düşman kesilir sadece bunla kalınmaz bunlar din düşmanı derler bu işler kanıta bakar biliyosinki hackerlıkta sosyal mühendislik belkide hack bilgilerinden daha önmelidir
Desınler demezler se hatrim kalır aq onayım var soruldu indirin dedim iş bitti patroncum

spy ben müslümnlara sataşılmasına uyuz olurum yoksa dünyayaı hacklesinler 1 milyon kişinin özelini paylaşınlar no sıkıntı ama müslümana gelince Sakın ha, Allah'ı elçilerine (ve Hakk davetçilerine) verdiği sözden (ve zafer va’adinden) dönecek sanma(yın) . Gerçekten Allah Azîz’dir, İntikam sahibidir. (Ey zalimler ve hainler, sizin de zulüm ve hıyanetlerinizin hesabını soracak, saltanatınızı yıkacaktır.)

Üst Alt