Neler yeni

Erkek (1 Viewer)

Credits
0
Erkeklik şu zamanlarda zor neden zor yok efendi ol yok erkek nasıl bir kultur inşaa edilirse ona göre yaşar yok savaşı çıkaran erkek katil erkek erkekte erkek nedir çektiğimiz son zamanlarda şımarık kızların çılğınlığı ben vururum sen vuramazsın sana bir taciz iftirası atarım hapsi boylarsın yok cinsel obje değilim diyerek kendi cinselliğni öne süren gerzek sürüleri var maalesef tabi bizim erkekler bilmiyor kız düşürmek için maymunluk yapıyor bildiğin yani MERİÇ bende bu şekilde yetiştirildim yumuşak romantizm dolu mal mal insanların ne bok olduğunu bilmeyen feminem birey tarzı ama kendimi bulamadığımı düşündüm rahat değildim risk seviyordum ,hüküm etmek istiyordum , sert kalın çizgisi olmak istiyordum ama olamıyordum çekingen efendi tavırla dolanıyordum ruhum ağır geliyordu strese giriyordum durmadan sonunda rastgele bir araştırma sonucu maskulizm ile tanıştım daha sonra derinlere inip erkeklik inşaalarını araştırdım kendimi buluyordum maskulen bir tip olmaya başladım (yalnız sert erkek zorba değildir haberiniz olsun böyle aptal bir algı var) içimde bir özgüven filizlendi kendimi buldum mutluyum daha ne isteyim işte ben buyum Erasmus boşa dememiş her birey kendisini doğurur diye benim amacım sizide bilgilendirmek o çukurdan çıkmanızı sağlamak.

Maskülizm

Günümüzde femoşları bilmeyen yok ama erkeklerinde hakları gasp edilmiyormu sizce ? Bundan yıllar önce Ernest Belfort Bax abimiz yargıda bir çok konuda erkeklere haksızlıklar olduğunu belirtiyor bununla ilgili kitapları var ancak çevirilmemiş İngilizceniz varsa okuyun mutlaka kısa kesiyorum Maskülistlerin ilgilendiği alanlar vikipediden aldım

• Erkek-karşıtı ayrımcılığın makul olduğuna inanan ve bunu öğreten hükûmet ve feminist gruplar
  • Erkeklerin eksik ya da hata sonucu türediğini iddia eden feminist gruplar
  • Erkeklere erkek olduklarından ötürü kendilerini kötü hissettiren kültür
  • Çocukların vesayetini annelerin çocuğa babalardan daha iyi bakacakları yönündeki inanç sebebiyle anneye verilmeye teşvik edilmesi
  • İşyerlerinde feminist ideolojiyle ters düştüklerinde erkeklerin işlerine son verilmesi,
  • Kamu hayatında erkeklere kadınlardan daha az saygı gösterilmesi,
  • Erkek haklarının savunulmasında zafiyet, erkeklerden ziyade kadınlara yönelik sosyal programların uygulanması
  • Adalet sisteminde erkeklere yönelik önyargı
  • Erkeklerin sürekli kadınları dövdüğü ve ezdiği gibi bir izlenim oluşturmaları
  • Erkeklerin kaba saba sadece seks isteyen canlılar gibi basit kalıplarla tanımlanması
Red Pill

Benimsediğim bir fikir ilişkilere giriyor genelde kaynak vereyim inceleyiniz efenim http://erkekadam.org/

MGTOW

Kendi yolunda giden erkek demektir kadın düşmanı değildir kadınlara küsmemiştir evlilik konusundan kaçılır anti-feministlerdir fazla bilinmiyor ülkemizde eminim yakın zamanda çok artacak bu fikiri benimseyen.

Uyanın artık bırakın şu rezillikleri köle değilsiniz her haltı romantikleşmiş yalan bir dünya tanıtılıyor yok iç güzellik vakit geçirme gibi palavra sıkıyorlar ne derse onu yapar hale geliyorsunuz evlenmeyinde aq şu devirde düğün masrafı üzerine boşandın seri seri nafaka evinden atıl sokaklara düş kimse takmasın çünkü neden iyi pirim yapmazsın uyanmanız ümidi ile öpüyorum:D

Uyarı yazım yanlışlarım vardır dikkat etmedim devrik cümle kesin vardır kusura bakmayın fazla uğraşamam:D

Fabriel 

FabSec Lab.
titan
vip
Credits
3,503
Nokta atışı kritik mesajından; ?

Uyanın artık bırakın şu rezillikleri köle değilsiniz her haltı romantikleşmiş yalan bir dünya tanıtılıyor yok iç güzellik vakit geçirme gibi palavra sıkıyorlar ne derse onu yapar hale geliyorsunuz evlenmeyinde aq şu devirde düğün masrafı üzerine boşandın seri seri nafaka evinden atıl sokaklara düş kimse takmasın çünkü neden iyi pirim yapmazsın uyanmanız ümidi ile öpüyorum:D

Credits
1,445
Erkeklik zor sadece şöyle soyliim ilk jerseye geldiğim zaman iş görüşmesinden sonra patronum erkekti ve agza alamıyacagım bişey teklif etti bende vurdum adamı bidaha ark geldi parayla çıkartı haoiste 300 dolar boşa gitti sonra zaten qts ekmek verdi saolsun

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar