Neler yeni

Eskilerden Kimler Kaldı? (1 Viewer)

74.

Birazcık Old School
majorrr
Credits
320
Merhabalar, imhatimini sörf yaparken görmüştüm, eski üyelerden olduğum için hemen forumu bulup cuk atladım içeri.

eskiden iş güç yoktu tabi, şimdi iş güç var. çok dahil olamıyoruz. es verdiğimiz zamanlar çok.

eskiden takıldığınız siteleri merak ettim ve şimdiki hallerini merak ediyorum.

benimkiler mesela. cehennem.com,
ceviz.net bunlar hep kapandı gitti
darkdevilz vardı noldu bilmiyorum
trojan vs yazanların takıldığı 2 site vardı adlarını hatırlamıyorum şimdi

74.

Birazcık Old School
majorrr
Credits
320
cryptr'ı hatırladım, sectr vardı sectr biraz beyaz yaka kısmında durmaya çalıştılar ama tutmadıydı
cigicigi co ile yeniden açıldı sonra forum denediler ama sanırım şuan forum kapalı.
aklıma geldikçe yeniden yazarım.

Credits
0
Hackersynom.cc arap ortak vardı tüm priv exploitler ordaydı bi ara foruma üye olmak dahi zordu baktımda google hç indexlememiş ilginç

74.

Birazcık Old School
majorrr
Credits
320
mavi1 mi ne vardı iskorpitx hikayeleri vs dolanıyordu ortalıkta. yabancı takip ettiğim antiarmania var o da azarbaycan sitesi garibim tek galiba :D bizde bir sürü açıldı kapandı.

74.

Birazcık Old School
majorrr
Credits
320
mec reis senin yaş da baya var galiba he. öyle olmasına sevindim. ama ben imhatimi açıldığı yaşlarda farenin yuvarlağından topu çıkartıp ehehe diye arkadaşları güldüren, html ile birşeyler karalayıp, yahoo'da sörf yapan, dave oynuyla eğlenen, nokia 3310 ile snake kovalayan, mynetten site yapıp tatmin olan biriymişim. hey gidi gençlik.

74.

Birazcık Old School
majorrr
Credits
320
msn hackleyip kavgalar ettiğimiz yıllar. 2005ler, yatay kasalar ve yukarıda saydılarım biraz daha öncesi sanırım. 2 3 yıl öncesi olması lazım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar