Neler yeni

Fabriel Hesabına Brute Force (1 Viewer)

Credits
194
Evet @Mectruy tarafından mysql tablosunda şifresinin boş olduğu öne sürülen @Fabriel hesabına brute force yaptım ve yapacağım da.
Şifresinin mysql de boş olduğunun bir ironi olduğunu düşünüyorum :D
Bazı iddialara göre Fabrielin şifresinde uzaylı harfleri varmış(bkz:nuke).
Gerçeği öğrenmek için hemen ufak bir Python Programı yazdım.
Hemen kendi wordlist oluşturucamla biraz şifre oluşturdum ama en zorlandığım an buraydı çünkü bir bilgi yoktu.
Samanlıkta sanki bir şey kaybolmuş ne aradığımı bilmiyor gibiydim.
İyi kötü bir wordlist oluşturdum.
Sonra bunları programıma koydum.
Programım takır takır denerken birden bir anormallik fark ettim.
1597933416619.png

...
Burda da deneme yarıda kaldı ama devam edeceğim.

#GeridönFabriel

Credits
1,445
büyük ihtimalle açıktır ama sanmıyorum yok açık değildir o çok anonim biri QWMRÖMÇQW
Olsun o uzaylı teknolojisi ile bir yolunu bulur :D
bende kendi vpn var diye seviniyorum adam dünyadaki ağı kendi gezegenine çekmiş resmen iki ağı bir birine bağlayan başka bir ağ yapmış helal fabriyele sdnLANDASMND

Fabriel 

FabSec Lab.
titan
vip
Credits
3,503
Az geride koşturayım dedim, popüler ettiniz,öldürdünüz,uzaylı teknolojisi kullanıyor dediniz,şifrelerim de boş çıkıyormuş konuları okurken kendimi tanıyamadım :ROFLMAO:

Real Yoğunluktan ötürü malesef bir süre sanalı aralıklı kullanmak zorundayım.Fırsat buldukça tarayıcıya imhatimi.org yazıp göz atıp çıkıyorum.

Ben arka planda olmaya alışkınım şifrem 40 60 hane arası karma karakterleri içerir ve 2fa etkindir sonuç olarak imhatimini ele geçirmeniz veya diğer yöneticilerden birini hedef alarak hesabımı ele gecirmeniz mümkündür.Kim ne yapsın hesabımı diyen yok.d

LQM33 yazdığın ve açtığın konulara cevap yazacağıma çok inandığın için cevapsız koymadım.

2022 de görüşmek üzerekehkeh:

Credits
194
Az geride koşturayım dedim, popüler ettiniz,öldürdünüz,uzaylı teknolojisi kullanıyor dediniz,şifrelerim de boş çıkıyormuş konuları okurken kendimi tanıyamadım :ROFLMAO:

Real Yoğunluktan ötürü malesef bir süre sanalı aralıklı kullanmak zorundayım.Fırsat buldukça tarayıcıya imhatimi.org yazıp göz atıp çıkıyorum.

Ben arka planda olmaya alışkınım şifrem 40 60 hane arası karma karakterleri içerir ve 2fa etkindir sonuç olarak imhatimini ele geçirmeniz veya diğer yöneticilerden birini hedef alarak hesabımı ele gecirmeniz mümkündür.Kim ne yapsın hesabımı diyen yok.d

LQM33 yazdığın ve açtığın konulara cevap yazacağıma çok inandığın için cevapsız koymadım.

Oha :eek: , sağ ol üstad haber verdiğin için meraktaydık baya , en kısa süre de tekrar görüşmek üzere sağlıcakla kal.

Credits
1,445

reis özeletme kendini

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar