• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Facebook Telefon Ve Mail Bilgisi Öğrenme

Arık Böke

Grafiker
Merhaba arkadaşlar bugün xHak9x adlı bir arkadasımızın geliştirdiği Python ile yazılmıs FBI proğramını anlatacağım

Ömcelikle Hak9 adlı arkadasın elıne koluna saglık 2 Ekim 2018 Tarıhınde Facebook'da bulunan bir Token açığını kullanarak güzel bir iş çıkartmış..

Bu işlemi herhangi bir linux işletim sisteminden veya bash, git bash üzerinden Windows ile de yapabilirsiniz.

Github üzerinden linki kopyalıyoruz -----> Llink

Kurulum:
$ apt update && apt upgrade
$ apt install git python2
$ git clone https://github.com/xHak9x/fbi.git
$ cd fbi
Kod:
python2 fbi.py
Kod:
$ pip2 install -r requirements.txt ( diyerek yardımcı komuyların calısmasını saglıyoruz)

son olarak python2 fbi.py komutunu giriyoruz..

Yukarıdaki komutları girdiğinizi ve proğrama giriş yaptığını var sayıyorum.
Bir adet Facebook hesabı gerekli bize arkadaş listesinin bilgilerini çekmek için. Bunun için ben sahte bir hesap olusturup Facebooktaki abazaları ekledim. Proğrama girdikten sonra aşağıdaki komutları uygulayın.
Kod:
Hak9 >> token
[?] username : Sizin facebook hesabı kullanıcı adınız
Password: Sifreniz

Yukarıdaki komutta token yazdıktan sonra kullanıcı adı ve parola girmeniz gerikiyor sahte facebook'ta olabilir. Daha sonra ayarları kendı ıcınde yapıp sizi tekrar Terminale yönlendirecek tekrar python2 fbi.py yazarak programa giriyoruz. Aşağıdaki komutları kullanarak listenizde bulunan tüm Facebook kullanıcılarının eposta ve telefon bilgilerini çekebilirsiniz.
Kod:
Hak9 >>dump_phone
Kod:
Hak9 >>dump_mail
 
Halen çalışır durumda mı facebook kullanmadığım için denemedim.

Çalışıyorsa bir kaç tavsiyem var özellikle hack vb tarzı forumlarda olup aynı mail adresini de facebook da kullanıyorsa +üstüne kişisel telefon numarasını hesaba kaydedip gizlemişse bu yolla çekilebildiğine göre o kişiyi açığa çıkaracaktır.Kişisel telefon numaranızı girmemenizi ve farklı bir mail adresi kullanarak ifşa olunmanın önüne geçebilirsiniz
 
Üst Alt