Neler yeni

Fake Mail Instagram hesabı ele geçirme. (1 Viewer)

Revonzy 

do not even afraid of god
1111xx
Credits
125,656
Bu işlem tamamen hiç bir bilgisi olmayan ve yeni başlayan kişiler içindir.

İlk olarak, bir e-mail açıyoruz adı vb. hiç farketmez. Açtıktan sonra, instagram hack arama kısmına #russiangirl vb hashtag lar yazıyoruz, ve giriyoruz. Karşımıza fotoğraflar çıkacaktır, bu fotoğrafları paylaşan kişilerin profiline giriyoruz. Profilinde E-Posta belirtmemişse başka bir hesaba yöneliyoruz. Diyelimki e-posta lı bir hesap buldunuz. Profilde bulunan e-posta kısmına tıklıyoruz. Yeni açtıgımız mail hesabını seçiyoruz ve random bir mesaj yazıyoruz, (asdaosdh gibi) ve yolluyoruz. Eğer mail fake bir mail ise size bir e-mail gelecektir ve e-mailde "bu hesap geçersizdir" tarzı bir yazı yazar. Geçersiz e postamızı kopyalıyoruz ve gidip o e-posta adına hesap açıyoruz. sonrası Instagram'a giriyoruz ve şifremi unuttum kısmından elde ettiğimiz geçersiz e-posta yı yazarak. Şifre sıfırlama bilgilerini alıyoruz. Ve hesap artık bizim oluyor. Ben yeni başladığımda bu yöntemle bir çok hesaba girmiştim. Dediğim gibi yeni başlayanlar için bir yöntemdir. Görüşlerinizi belirtebilirsiniz, İyi forumlar.

-exlorex

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar