Neler yeni

Forum İçin Önerilerim //HackerWhoAmI (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HackerWhoAmI

Ölürüm Türkiyem..!
majorrr
Credits
56
Merhaba saygıdeğer İmhaTimi üyeleri ,
Bugün forum için önerilerimi sayacağım. Sizlerde yorum atarak fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

1. Önerim - "Son Konular"ın yanına "Yeni Konuların"da açılması.

2. Önerim - "Son Konular" yazan yerin belli sürede kendini yenilemesi biz üyeler için çok faydalı olacağına inanıyorum.

3. Önerim - (Bunu tam anlatamıyacağım ama yinede bir deniyeyim) Mesela forumda aşağıya doğru indiğimizde onunla birlikte yandaki "Sözlük","Çevrimiçi Üyeler" ve "Son Profil mesajları"nın aynı anda
aşağıya doğru inmesi @SpyDark abimin dediği gibi bağlantı kurulmasını istiyorum.
Böylelikle "Son Profil Mesajları"yazan yere bakmak için forumun en sonuna kadar inmeyelim. Bilmiyorum anlatabildimmi?

4. Önerim- Chatte konuşurken emojilere yeni şeyler eklensin.

5. Önerim - En alta indiğimizde yukari çıkmamız için bir buton var ama en üstteyken aşığıya inmek için bir buton yok.

Peki bu üyelerin ne işine yarayacak?
- Bu üyelerin çok işine yarayacak çünkü biliyorsunuz ki konuyu görmemiz için like ve yorum atmalıyız like da sıkıntı yok ama yorum için forumun en altına inmemiz gerekiyor.

Böyle olması biz üyeler için birer nimet.

6. Onerim - Forumdaki yazilarin bir tik daha buyuk olmasi

Şimdilik bu kadar yeter sonra yeni önerilerimide paylaşacağım.

Herkeze iyi forumlar..!

Credits
194
3. Önerim - (Bunu tam anlatamıyacağım ama yinede bir deniyeyim) Mesela forumda aşağıya doğru indiğimizde onunla birlikte yandaki "Sözlük","Çevrimiçi Üyeler" ve "Son Profil mesajları"nın aynı anda
Forumun en altına in ve sol allta bulunan customize butonuna tıkla veya en üstte arama butonunun sol tarafında .
1603452339613.png
Sabit yan çubuk seçeneğini kapat habire aşağı inmene gerek kalmayacaktır.
Bu üyelerin çok işine yarayacak çünkü biliyorsunuz ki konuyu görmemiz için like ve yorum atmalıyız like da sıkıntı yok ama yorum için forumun en altına inmemiz gerekiyor.
Bunun içinde direk cevapla butonu mevcut. Ona basarsan olur.
2. Önerim - "Son Konular" yazan yerin belli sürede kendini yenilemesi biz üyeler için çok faydalı olacağına inanıyorum.
Son konular dediğin yer zaten yenileniyor. En son hangi konuya cevap yazılmışsa o çıkıyor.
6. Onerim - Forumdaki yazilarin bir tik daha buyuk olmasi
Buraya tıkla Font Size ' ı burdan kendine göre değiştir.

Önerilerinin çoğu boş , zaten var olan özellikler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar