• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Forum içi güncellemeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fabriel

LV
0
 
Katılım
May 11, 2020
Mesajlar
132
Tepkime puanı
232
Puanları
72
Yaş
32
Konum
Global
Web sitesi
fabox1942.blogspot.com
Forum içerisinde konulara yapılan küfür,random mesajlar silinmiştir.
Gereksiz gerici kişisel problemi halka açık bir şekilde foruma yansıtan hakaret konuları silinmiştir.
Büyük başlıkla açılan konular düzenlenmiştir
Konulara eklenen kısa linkler kaldırılmıştır.
Alakasız +18 ve şiddet içeren konu ve yorumlar kaldırılmıştır.
Günlük tracker - http proxy vb tarzında olan servisler tek konu altında birleştirilmiştir konu kirliliğini önlemek için.
Forum içi kaliteyi arttırmak adına özgün konularda ve saygın şekilde yapılmış yorumları görmek çabalarımızdan bir tanesi.


İmhatimi.org nostalajiyi yaşatanlardan bir tanesi olarak bu düzenlemeyi ve iyi olanı hak ediyor.
Zamanla teması olsun, chat kısmı olsun hepsi güzel olacaktır.

Elimizden geldiğince aktifliğimizi ve kalitemizi ortaya koyarak ortamın dengesini korumaya çalışalım.

Ve ayrıca belirtmek istediğim bazı hususlar;
Bazı kesimler dışardan chat ve forum aktif değil ölmüş bitmiş diyorlar.Bu sakinlik sizleri yanıltmasın biz buraya zamanında emek verdik yine vermeye devam ediyoruz bir çok emekçi arkadaşlarımız eski yöneticilerden legend,üstat,grandpa,normal ve gizli şekilde takılanlarımız var.

Ve şu iyi bilinmelidir ki bizler rütbesinde asla değiliz, rütbelere verilen yetkiler sadece gerekli olduğunda kullanılır işte bu gibi durumlarda aktif bir şekilde yetkilerimizi kullanıyoruz.Çekememezlik yüksekten bakarak havalara girmiş bir şekilde tabi ki gezmiyoruz.

Tüm bu düzen her şey yoluna girince admin görünümünden çıkıp legend konumuna geçeceğiz veya legendsiz önemli değil dışardan izlemeye devam edeceğiz gerektiği yerde devreye gireceğiz buda kritik durumlarda forumun gidişatı düzeniyle ilgili vb.

Toplam abartısız 15 senedir imhatimi.org bünyesindeyim aralarda tatile çıktığım zamanlarda aralıklı girmişimdir ve dışardan izleyici konumunda gezindiklerimi sayarsak 13 yıl eder

Sloganımız: Eskileri Yaşatmak Adına..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst