Neler yeni

Free Launcher (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Credits
1,445
Merhaba Dostlarım Ben NUKE aslında öylesine bi anım aklıma geldi ve neden free launcher çalışmak ile ilgili bir konu açmadık dedim ve ben açayım dedim

Free Launcher olarak yazılımlar üretmek ve bunun satışını gerçekleştirmek benim üniverste yıllarında için büyük bir artıydı ozamnlar araba felan kiralardık kafamzıın etiği bir yere giderdik para gerekirdi 600 700 yeterdi bir gece bizi götürürdü ozaman ev arkadşaımla hemen aklımıza geldi free launcher çalışalım hemen bir net domain aldık web sitesi kruduk seo kastık reklam verdik ama orda ayda 1 2 iş ancak düşüyordu bizde çevreyi gezdik işletmelrini internete taşımak isteyn kişileri arıyroduk veya bilgisayar ile ilgili her türlü konuda teknik destek sağlıyorduk birde kapının girişine yazı astık binanın format atılır 30 tl gta 5 yüklenir felan lan zaten üni kolaydı öyle bir iki bakıp geçiyorduk tabi ilk sene tedirgindik biraz ne olacak kalırmıyız ama 2ci sene rahat kaldık bayağı para geliyordu diğitürk felan aldık resmen ekonomik ferahlama yaşadık bir çok tatlı acı acımız oldu zaten bizim yaptığımızada free launcher denbilrimi oda ayrı mesle ama rakip çıkmıştı bize ve onlar bizi kesmek istiyordu bizim öyle bir gayemiz yoktu ama onlar bizi kesemk istiyordu onlar sadece bu iişi biz yapalım kafasındalardı aslıdna bu konuyu bu yuzden açtım yani belki bu yüzden gelişemiyoruz türk yazılımcılar olarak bir birimize destekçi olamk yerine köstek oluyoruz böyle olmayın dostlar sırf ahmet mehemt efendinin websitesi için gelecek vaad eden yazılımcı akranlarınızı bloklamayın ve o sene antalyada bayağı bir işletmenin web taarfı olmuştu özelikle ren a carlar scipti bulundurduğumuz için çok şanslıydık heralde en çok para ordan geldi ve aslında üniversiteyi bitridğimde şunu fark ettim para felan kazandık ama biz tecrübede kazanmıştık bunu cvmize yazığımızda iş bulmak kolay oldu 2006 yılın kişisi seçildiğimizi felan yazıyorduk cahil dünyadan bi haber işverenler hemen alıyorlardı neyse bu ayrı bir konu cv hikayerlin başka gün anlatırım bir sonuca varırsak instagram hack patlatmak ile uğraşacağınıza css js c sharp öğrenin ciddi söylüyorum bide pyhton veya java atarsınız yanına iki kişide oabilrisniz mesla ben java vee c sharpı sırf dersler için öğrenmiştim şimdi hatırlamıyroum bile hele javayı hiç hatırlamıyroum ama arkadaş çok iyidi özellikle sharpta bayağı iyiydi ben cpp ve python oda java ve sharp bayağı plan felan yapıyorduk derbi gecesinde iddaya giriyorduk mesela bjk gs yi yenerse şu işte sende ama oyle olura bende felan olm prime dönemimizdi heralde o zamanları özlüyorum desem inanırsmınz ozmndan beri pek mutlu olamadım zaten o arkadaşta noldu hiç haberim yok aylardır görüşmüyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar